istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine: 51 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapılacak

26 Şubat 2019 Resmi Gazete üzerinden yayınlanan ilan ile en az lise mezunu adaylar arasından Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 kamu personel alımı yapacağı duyurulmuştur.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine: 51 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapılacak
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine: 51 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 780 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alınacaklar Hemşire, Ebe, Sağlık teknikeri ve diğer sağlık personel olmak üzere 51 kamu personeli alımı yapılmakta. Başvuruların şahsen üniversiteye 12 Mart 2019 tarihine kadar yapılması gerekmekte.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü ilanına göre lisans mezunu adaylar için sağlık yüksek okulu hemşirelik bölümü mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu personel alımı yapılmakta olup adaylar kılavuzda yer alan şartlara göre sadece bir alıma başvuru yapabilecek.

Sağlık teknikeri alımı için başvuru yapacak olan adaylardan mezun olunan bölüm şartları ise başvuru yapacakların önlisans muzunu olması gerekmekte.

Ebe alımı için saplık yüksek okulu ebe bölümü lisans mezunu olmak gerekmekte. sayılan Pozisyonlar için KPSS 2018 (B) sınavından alınan puan üstünlüğüne göre alım yapılacaktır.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 sözleşmeli personel alımı için adaylar Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen 12 Mart 2019 Tarihine kadar müracaat etmeleri gerekmekte. 

Sadece bir unvan için başvuru yapılacak. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacak. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Resmi Gazete Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 kamu personel alımı 51 kamu personeli alımı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü ilanı KPSS 2018 Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak