istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Vakıfbank 2019 Yılı Kadrolu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Vakıfbank 2019 yılı için sözleşmeli personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Başvuru süresi, ücreti, şartları ve şekli nasıl olacak. Başvuru son tarih olarak 15 Mart 2019 olarak açıklandı.

Vakıfbank 2019 Yılı Kadrolu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Vakıfbank 2019 Yılı Kadrolu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 947 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuru Şartları; başvuracak adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor. Kamu hizmetinden yasaklı olanların başvuruları kabul edilmeyecek.

İlanda belirtilen en az 4 yıllık bölümlerden birisinden mezun olmak da şartlar arasında yer alıyor. Başka bir kuruma hizmet yükümlülüğü bulunan adayların başvuruları da kabul edilmeyecek.

Başvuracak adayların 28 Nisan 1991 ve sonrasında doğmuş olmaları gerekmekte. Bayan ve erkek adaylar başvuru yapabilmekte.

Erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekmektedir. Bedelli askerlik başvurusunda bulunanların başvuruları kabul edilecek.

Başvuru yapan adaylara Boğaziçi Üniversitesi tarafından sınav gerçekleştirilecek. 2 oturum halinde yapılacak olan sınavdan başarılı olan adaylar atanmaya hak kazanacak. 

Sınav konuları arasında genel yetenek testi, yabancı dil, ekonomi, hukuk ve maliye gibi konular yer almakta. Adaylar 15 Mart tarihine kadar başvuru yapabilecek.

Başvurular Vakıfbank’ın internet sitesinin üzerinden on-line bir şekilde yapılacak. Başvuru ücretleri ise 15 Mart tarihine kadar yatırılması gerekli. Başvuru ücreti 50 lira olarak belirlenmiştir.

Yazılı sınav sonuçları açıklandıktan sonra 10 iş günü içerisinde itiraz edilebilecek. İtirazlar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na yapılacak.

Süresi içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacağı gibi sözlü başvurular da geçersiz sayılacak. Yazılı sınavı kazanan adayların e posta adreslerine tebligat yapılacak. Bu nedenle e posta adreslerinin düzenli olarak takip edilmesi gerekli.

Vakıfbank 2019 yılı için sözleşmeli personel alımı Vakıfbank’ın internet sitesinin üzerinden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek