Marmara Üniversitesine Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapılacak

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü 4 Mart 2019 tarihinde Resmi Gazete tarafından yayınladığı ilan ile 4 kamu personel alımı yapacağını duyurdu.

Marmara Üniversitesine Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapılacak
Marmara Üniversitesine Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1903 kez okundu.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, 4 (dört) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması gerekmekte.

Başvurular Üniversitenin internet adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırmak ve imzalanmak suretiyle ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde aşağıda yer alan belgelerle birlikte şahsen veya “Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL” adresine son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir.

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Resmi Gazete 4 kamu personel alımı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Kamu Kurum ve Kuruluşları Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor