İŞKUR Üzerinden: Kamu’ya KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezun İtfaiyeci Alımı Yapılacak

İŞKUR işçi alım ilanları yayımladı. Kamu’ya yerleştirilecek olan ilanlarda en az ilkokul mezunu KPSS şartsız alım yapılacaktır.

İŞKUR Üzerinden:  Kamu’ya KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezun İtfaiyeci Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden:  Kamu’ya KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezun İtfaiyeci Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 2933 kez okundu.

Alımı Belediyeler ve Öğretmenevi yapıyor. Alıma başvuru İŞKUR ilanları üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılması gerekmektedir. Başvurular başlamış olup 11 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. 

Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.Ankara Çubuk Öğetmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işçi statüsünde 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 7 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır.

1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, Ankara Çubuk ilçesinde ikamet etmesi, Yangın Eğitim Sertifikasına sahip olması, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almış olması, Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi/Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme sertifikasına sahip olması ve 18-30 yaş aralığında olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004867540 olarak verilmiştir.

Zonguldak Devrek Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 İtfaiyeci alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 7 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır.

1 İtfaiyeci alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, İtfaiyeci Belgesinin olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004868450 olarak verilmiştir.

Isparta Senirkent Belediyesi 33 İşçi Alımı. 7 Mart 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlanan ilanla Isparta Senirkent Belediye Başkanlığı işçi statüsünde 33 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını duyurmuştur.

33 Beden İşçisi (Genel) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar.

Senirkent Belediye Başkanlığı'nda 13 Mart 2019 tarihi Çarşamba günü saat 9:00 ile 12:00 arasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004867722 olarak verilmiştir.

Ankara Pursaklar Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri) alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır.

1 Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, D sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 10 yıllık iş deneyimine sahip olması, SRC-2, SRC-3 belgesinin olması, Otomotiv alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ustalık belgesinin olması, Vites Kutuları, Motor, Diferansiyel, Fren alanlarında kurs katılım belgelerinin olması,  Adli sicil kayıtlarında yüz kızartıcı suç unsurunun bulunmaması ve 18-45 yaş aralığında olması gerekmektedir.

13 Mart 2019 tarihi saat 15:00 ile 16:00 arasında Saray Kültür ve Nikah Salonunda kura çekilişi yapılacaktır.Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İş ilan numarası 00004866512 olarak verilmiştir.

İŞKUR işçi alım ilanları Kamu KPSS şartsız alım İŞKUR ilanları üzerinden İŞKUR tarafından İŞKUR üzerinden Senirkent Belediye Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak