istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Bakanlıklar, Askeri Kurumlar ve Üniversiteler KPSS’li/ KPSS’siz 204 Sözleşmeli Personel Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanları hem KPSS puan sıralaması esasına göre hemde KPSS şartsız olarak gerçekleştiriliyor.

Bakanlıklar, Askeri Kurumlar ve Üniversiteler KPSS’li/ KPSS’siz 204 Sözleşmeli Personel Alıyor
Bakanlıklar, Askeri Kurumlar ve Üniversiteler KPSS’li/ KPSS’siz 204 Sözleşmeli Personel Alıyor Osman Atalay
Bu içerik 7749 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yayımladığı personel alım ilanları ile sözleşmeli personel alımı yapacak kamu kurumlarının listesi şu şekilde,

Bakanlıklar; Milli Eğitim Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı

Askeri Kurumlar; Genelkurmay Başkanlığı ve Savunma Sanayi Başkanlığı

Üniversiteler; Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Yozgat Üniversitesi

Diğer Kurumlar; İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Dışişleri Bakanlığı ilgili büyükelçiliklerde görevlendirmek üzere sözleşmeli sekreter alımı yapılıyor. Marmara Üniversitesi ise yayımladığı personel alım ilanında sözleşmeli bilişim personeli kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu. Yozgat Bozok Üniversitesi ise yayımladığı personel alım ilanında 40 sözleşmeli sağlık personel alımı yapacağını açıkladı.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi de sağlık kadroları için sözleşmeli personel alımı yapacak. Genelkurmay Başkanlığı uzman kadroları için sözleşmeli personel alım ilanı yayımlarken Savunma Sanayi Başkanlığı da Proje Mühendisi ve Proje Asistanı kadrolarında personel alımları gerçekleştirecek. Milli Eğitim Bakanlığı da Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesine sözleşmeli bilişim personel alımı yapacak.

Enerji Bakanlığı'ndan yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında da uzman yardımcısı pozisyonlarına personel alımları olacağı adaylara duyuruldu. DPB'de yer alan bu sözleşmeli personel alım ilanlarında ise toplam 204 sözleşmeli personel alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

DPB üzerinden yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları şu şekilde,

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak.

İlanlar için Özel Şartlar

Adayların yukarıda yer alan ve tüm adayların sağlamaları gereken genel şartların dışında ayrıca ilanlarda belirleyici olan KPSS, Öğrenim, Yaş, Deneyim, Sertifika, Belge ve bunun gibi tüm özel şartları sağlamalılar. 

Bu koşullar kurumdan kuruma hatta aynı kurum tarafından yayımlanan farklı kadrolar için bile değişkenlik gösterir. 

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanları KPSS puan sıralaması KPSS şartsız personel alım ilanları sözleşmeli personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak