istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

7 Farklı Bakanlık Devlet Personel Başkanlığı Aracılığıyla Memur Alımı Gerçekleştirecek

7 farklı bakanlık Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla memur alım ilanı yayımladı.

7 Farklı Bakanlık Devlet Personel Başkanlığı Aracılığıyla Memur Alımı Gerçekleştirecek
7 Farklı Bakanlık Devlet Personel Başkanlığı Aracılığıyla Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 7928 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

DPB üzerinden ve kendilerine ait internet sayfaları üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını ilan eden bakanlıklar ve bu bakanlıklara ait ilanlar şu şekilde,

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Alım İlanı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını ilan etti. Bakanlık ilanında Yazılım (Front-End) Uzmanı kadrosuna 1 kişi, Yazılım (Asp.Net) Uzmanı kadrosuna 8 kişi, Bilgi Güvenliği Uzmanı kadrosuna 2 kişi, Ağ Uzmanı kadrosuna 1 kişi ve Sistem Uzmanı kadrosuna 1 kişi istihdam edileceğini açıkladı. 

Milli Savunma Bakanlığı Askeri Personel Alım İlanı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği sözleşmeli er alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık söz konusu ilan kapsamında 13 bin personel alımı olacağını duyurdu.

Tarım ve Orman Bakanlığı Sınav İlanı

Tarım ve Orman Bakanlığı, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmelik kapsamında 2019 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı gerçekleştirileceğini açıkladı. 

Sağlık Bakanlığı Danışman Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile 2019 yılı Danışman alım ilanını adaylara duyurmuştu. KPSS şartsız yayımlanan danışman alımları Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında gerçekleştirilecek. 

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alım İlanı

Dışişleri Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile ilgili büyükelçilik ve başkonsolosluklarda görevlendirmek üzere sözleşmeli sekreter alımı yapacağını duyurdu. İlana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Enerji Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık tarafından yayımlanan ilan metninde KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklanan alımlarda 6 personel istihdamı sağlanacak. 

Aile Bakanlığı Personel Alım İlanı

Aile Bakanlığı'na bağlı SYDV'ler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 55, 60 ve 70 KPSS ile memur alım ilanları ile kamu işçisi alım ilanları yayımlanıyor.

Devlet Personel Başkanlığı memur alım ilanı DPB üzerinden personel alımı Milli Eğitim Bakanlığı MEB Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS şartsız Tarım ve Orman Bakanlığı Sağ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak