istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 130 Bin Personel Arıyor

Türkiye genelinde iş verenler ile iş arayanları aynı alanda birleştiren İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) açık olduğu tesbit edilen pozisyonlar için 130 bin kişilik kamu personeli alımı yapacak. Kamu ve özel sektörde farklı pozisyonlar için 130 bin personel alınacak.

İŞKUR 130 Bin Personel Arıyor
İŞKUR 130 Bin Personel Arıyor Mehmed AKSOY
Bu içerik 9080 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye genelinde iş verenler ile iş arayanları aynı alanda birleştiren İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) açık olduğu tesbit edilen pozisyonlar için 130 bin kişilik kamu personeli alımı yapacak. Kamu ve özel sektörde farklı pozisyonlar için 130 bin personel alınacak.

Türkiye genelinde iş verenler ile iş arayanları aynı alanda birleştiren İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) açık olduğu tesbit edilen pozisyonlar için 130 bin kişilik kamu personeli alımı yapacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan istihdam seferberliğine kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör tam anlamıyla destekledi. İçinde bulunduğumuz sene içinde başlatılan seferberlik ile çok sayıda işsiz iş sahibi oldu.

İŞKUR tarafından Ocak ayında açılmış olan kurs ve programlar nedeniyle 123 bin 57 kişi işlerinin başına getirildi. Ocak ayında açık iş ilanları ile iş bulan kişilerin sayısı da 92 bin 425 kişi olarak belirlendi. İŞKUR, 1 Ocak 2017 tarihi 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında 370 bin 536 kişinin iş verilmek nedeniyle aracılık ederek rekor kırdı. İş arayanlar, İŞKUR'un internet sitesinden ya da İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla sisteme üye olarak kendine uygun işlere başvuru yapabiliyorlar.

Ayrıntılı bilgiler için tıklayınız...

işkur işkur alım ilanları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?