Personel Alımı Yapan Belediyeler

Belediye Başkanlıkları yeni dönem başlamasıyla birlikte kadrolarında eksik olan personel alımı gerçekleştirecek.

Personel Alımı Yapan Belediyeler
Personel Alımı Yapan Belediyeler Osman Atalay
Bu içerik 10419 kez okundu.

Ankara, Samsun, Denizli ve Çanakkale'de alımlar yapılacak. Ankara için belediye Ankara Kazan Belediyesi, Samsun için iki ilan yayımlandı.

İki ilanda Samsun Canik Belediyesi birimleri tarafından yayımlandı. Denizli için yayımlanan ilan ise Denizli'nin Bekilli ilçesinde bulunan SYDV birimine yapılacak. Yayımlanan diğer ilan da Çanakkale Ayvacık Belediyesine bağlı Küçükkuyu belediye birimine yapılacak.

KONTENJAN DETAYLARI

Ankara Kazan Belediyesi tarafından 5 personel alımı olacağı alımların 1 Makam Şoförü 4 Büro Memuru alımı yapılacağı açıklandı. En az yüksekokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Denizli Bekilli SYDV tarafından yayımlanan personel alımında 1 Büro Personeli alımı yapılacağı açıklandı. Bu kadro için önlisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri açıklandı.

Çanakkale Ayvacık Belediyesi Küçükkuyu Birimlerine yapılacak alımlarda Destek Hizmetleri Personel alımı yapılacağı duyuruldu. Söz konusu alımlara en az lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecek.

Samsun Canik Belediyesi tarafından yayımlanan birinci alımda 1 Büro Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. En az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Samsun Canik Belediyesi tarafından yayımlanan ikinci alımda 2 Büro Memuru alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan bu alım ise lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekler.

Üniversitelerin Maliye, İktisat ve Muhasebe bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediyeler tarafından yayımlanan Büro Memuru/ Büro Personeli/ Büro Elemanı kadrolarına başvuruda bulunacak adaylardan öğrenim şartı dışında çok fazla özel şart talep edilmiyor.

Adayların sağlamaları gereken genel koşullar bulunuyor. Bu koşullar ise şöyle:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak.

TÜM BELEDİYE İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Belediye Başkanlıkları personel alımı Ankara Kazan Belediyesi tarafından 5 personel alımı Denizli Bekilli SYDV tarafından yayımlanan personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak