TCDD Kamu Personel Alımı Online Başvuruları Alınıyor

TCDD kamu personel alımları online olarak başvurular başladı.

TCDD Kamu Personel Alımı Online Başvuruları Alınıyor
TCDD Kamu Personel Alımı Online Başvuruları Alınıyor Osman Atalay
Bu içerik 6029 kez okundu.

İŞKUR resmi internet adresin üzerinden açıklamaları ve şartları ilan edilerek başvuru almaya başlandı.

TCDD personel alımı şartları ve başvuru tarihlerine göre 15 Nisan 2019 tarihi bitimine kadar İŞKUR işçi alımı üzerinden yapılacak.

TCDD bünyesinde görev almak isteyen vatandaşlar için işçi alımına dair başvurular İŞKUR ilanları kamu alımları üzerinden ulaşılıyor.

Açıklanan ilana göre 2019 tarihinde toplam olarak 356 işçi alınacak. Yeni alımlar duyurulacak. Personel İçin Aranılan Şartlar; Adaylar iş havuzu kontenjanlardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecek.

Başvuru işlemlerinde KPSS şartı aranmıyor. Başvuruların tamamı Ülke genelinde yapılacak.

TCDD bünyesindeki iş ilanlarına sadece erkek adaylar başvuru yapabilecek. TCDD personel alımı konusunda başvuru yapacaklar 36 yaşından gün almamış olması gerekiyor.

Personel alımları sözlü sınav neticesine göre yapılacak. Mezuniyet konusunda ise kurum ilanında yer alacak öğrenim durum ve özellikle bölümlerini karşılanması gerekiyor.

Farklı mezuniyet programlarında yapılacak başvurularda iş sözleşmeleri fesih edilecek. Kurum tarafından mezuniyet şartlarına uygun başvuru yapmanız gerekiyor.

Psikoteknik Değerlendirme Sonucu; TCDD tarafından adaylara psikoteknik değerlendirmesi yapılacak.

Sanat kolları için adayların alacakları sağlık kurulu raporu belirleyici etken olacak. Gruba uygun olan kişiler, psikoteknik değerlendirmesine gönderilecek.

TCDD kamu personel alımları İŞKUR resmi internet adresi TCDD personel alımı şartları İŞKUR işçi alımı üzerinden TCDD bünyesinde görev almak İŞKUR ilanları kamu alımları KPSS şartı TCDD personel alımı TCDD bünyesindeki iş ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor