Kamu ’ya KPSS’siz 65 Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

15 Nisan 2019 Resmi Gazete ile yayınlanan ilanla KPSS’siz 65 güvenlik görevlisi alımı ve sürekli işçi alımı yapılacak.

Kamu ’ya KPSS’siz 65 Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımı Yapılacak
Kamu ’ya KPSS’siz 65 Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 5093 kez okundu.

Başvuracaklar en az ilköğretim en çok lisans mezunu olması gerekiyor. 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında İŞ-KUR üzerinden Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Isıtma ve Havalandırma Cihaz Operatörü, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni, Elektrikçi, Bahçıvan, Şoför ve sürekli işçi alınacak.

Temizlik Görevlisi İçin Aranan Özel Şartlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 45 yaş arasında olmak.

Güvenlik Görevlisi İçin Aranan Özel Şartlar; 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından yapılan özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 45 yaş arasında olmak. Isıtma Ve Havalandırma Cihazı Operatörü; En az 8 (Sekiz) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek.

En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 35 yaş arasında olmak. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilen kurumlardan alınan Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisat Yapım, Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı ve Doğalgaz Polietilen Boru Kaynakçısı sertifikalarına sahip olmak.

Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni; En az 2 (iki) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek.

TUBİTAK ULAKBİM tarafından düzenlenen Pardus ve GNU/LINUX Sistem Yönetimi Eğitimi Sertifikasına Sahip olmak. IP Güvenlik Kamera sistemleri güvenlik sertifikasına sahip olmak.

En az lise ve dengi okul mezunu olmak. Öğretim Kurumlarının Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ile ilgili bölümlerinden mezun olmak.

18 – 30 yaş arasında olmak.ELEKTRİKÇİ (Genel); En az lise ve dengi okul mezunu olmak. Öğretim Kurumlarının Elektrik ve Elektronik ile ilgili bölümlerinden mezun olmak.  

En az 10 (On) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek.

18 – 45 yaş arasında olmak. Bahçıvan İçin Aranan Özel Şartlar; Bahçıvan olarak en az 5 (beş) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek.

En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 35 yaş arasında olmak. Şoför İçin Aranan Özel Şartlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak.

En az 8 (Sekiz) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek. Src 2 ve Src 4 Belgesine Sahip olmak.  

En az D sınıfı ehliyet sahibi olmak. 18 – 40 yaş arasında olmak.Temizlik Görevlisi Olarak İstihdam Edilecek Olan Engelli İşçi İçin Aranan Özel Şartlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak.

Engelli işçi olarak çalışma talebinde bulunanların en az %40 engelli olduğuna dair tamteşekkülü sağlık kurulundan alınan sağlık raporu ile belgelendirmek. 18 – 40 yaş arasında olmak.Temizlik Görevlisi Olarak İstihdam Edilecek Olan Eski Hükümlü Veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar İçin Aranan Özel Şartlar; En az İlköğretim okul mezunu olmak.

Terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı. Eski hükümlü olarak başvuranlar ise İlgili Savcılıkça düzenlenmiş olan Eski hükümlülük belgesi. 18 – 40 yaş arasında olmak.Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 30 kişi Güvenlik görevlisi alımı için adayların en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olması, Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olması ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmekte.

Başvuru yapacak olan adayların 18 – 45 yaş arasında olması gerekmekte. Üniversite personel alımı için adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarası 00004931792 ile müracaat etmeleri gerekmekte.

Üniversite 27 kişi en az lise ve dengi okul mezunu Temizlik Görevlisi alımı yapılmakta. Her iki kamu personeli alımı için alım mülakat ile yapılacak.

Adayların 19 Nisan 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan no 00004931685 ile başvuru yapması gerekmekte.

İşe alımlarda 2 ay deneme süresi uygulanacak. 1 kişi Şoför-Yük Taşıma alımı için adayların en az lise mezunu olması ve SRC2 Belgesi, SRC4 Belgesi sahibi olması, D veya E sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmekte.

Başvurular ilan numarası 00004932047 ile yapılacak. 1 kişi en az ortaöğretim mezunu bahçıvan alımı için 00004931888 ilan numarası ile başvuru yapılacak.

1 kişi en az lise Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri alımı için adaylar 00004931877 ilan numara ile yapması gerekmekte.

1 kişi Elektrikçi (Genel) alımı için ilan no 00004931832 ile yapılıyor. 1 kişi Isıtma Ve Havalandırma Cihazı Operatörü alımı için ilan numarası 00004931762 ile başvuru yapılacak.

Üniversite ayrıca 2 kişi Engelli kamu personeli alımı olarak Temizlik Görevlisi alımı için 00004932057 ilan numarası ile ve kişisel durumu eski hükümlü veya TMY olan 1 kişi Temizlik Görevlisi alımı için adayların İŞKUR sayfası üzerinden ilan numarası 00004932067 ile başvuru yapması gerekmekte.

Resmi Gazete KPSS 65 güvenlik görevlisi alımı sürekli işçi alımı İŞKUR iş ilan numarası İŞKUR resmi internet sitesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor