Kadrolu Sağlık Personeli Alımları Yapılacak

26 Nisan 2019 tarihindeki resmi ilanda kadrolu kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Kadrolu Sağlık Personeli Alımları Yapılacak
Kadrolu Sağlık Personeli Alımları Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 4341 kez okundu.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre sözleşmeli olarak çalıştırılacak sağlık personelleri alım ilanı yayınlandı.

Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan yeni ilan ile 2019 yılı sözleşmeli personel alımı sağlık teknikerleri arasından yapılacak.

Alınacak sözleşmeli sağlık personellerin taşımaları gereken özellikler ise şu şekilde.

1 kişi Sağlık Teknikeri unvanlı kamu personeli alımında adayların Yükseköğretim kurumlarının Önlisans Odyometri bölümünden mezun olması.

1  kişi Sağlık Teknikeri unvanlı sözleşmeli personel alımında adayların Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması, en az 4 sene Üniversite hastanelerinde çalışmış olması, 6 ay pediatri anjiyo konusunda deneyimli olmak ve belgelemesi gerekmekte.

1 kişi Sağlık Teknikeri 2019 sağlık personeli alımında adayların sağlık yükseköğretim kurumlarının Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması, en az 4 sene Üniversite hastanelerinde çalışmış olması, 18 ay Girişimsel Nöroloji ve Radyoloji Anjiyo konusunda deneyimi olması ve belgelemesi gerekmekte.

2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması ve 2018 KPSS P93 puan türünden puan almış olması bu günden itibaren 10 Mayıs 2019 tarihine kadar Gaziantep Üniversitesinin personel dairesi başkanlığına başvurmaları gerekmekte.

kamu personeli alımı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre sağlık personelleri alım ilanı 2019 yılı sözleşmeli personel alımı sözleşmeli sağlık personelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor