İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak

İŞKUR üzerinden Danışma Memuru alımı için 41 farklı ilan yayımlandı.

İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 7081 kez okundu.

Danışma Memuru alımı yapacak firmaların bulundukları şehirler

İlanlar için hangi kurum adaylardan hangi şartları talep ediyor

İŞKUR'da ilanları nasıl görüntülerim,

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM YAPILACAK?

Danışma Memuru alımı için yayımlanan ilanların tamamı özel sektör firmaları tarafından ilan edildi. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar için önemli kriterlerden bir tanesi de alım yapılacak şehirler.

İstanbul, Samsun, Antalya, Sakarya, Bursa, Van, Kocaeli. Bu şehirler arasında da en çok alım yapılacak olan şehir İstanbul oldu. İstanbul'un çeşitli yerlerinde çok sayıda Danışma Memuru alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU KOŞULLARI

Alım yapılacak şehirler için başvuru yapmak isteyen adayların sağlamaları gereken bazı şartlar var. Bu şartlar her firma için farklılık gösteriyor.

Tüm ilanlar için ortak olan koşullar arasında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak bir de güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak.

Bu şartları sağlayan adaylardan ayrıca firmalar, ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak. Bunun yanında adayların ayrıca deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar olması halinde o şartlara da haiz olmaları gerekiyor.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM? BAŞVURU DETAYLARI

Her ilan için başvuru şekli farklılık gösteriyor. Bazı firmalar İŞKUR üzerinden yapılacak olan başvuruları kabul edeceğini bildirirken bazıları ilan metninde adresi verip başvuruların  o adrese şahsen yapılacağını duyuruyor.

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYIN

İŞKUR üzerinden Danışma Memuru alımı Danışma Memuru alımı İŞKUR İŞKUR üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı