THY ve Türk Telekom Bayileri Memur ve Personel Alımları Yapılacak

Türk Telekom ve THY İŞKUR iş ilanları yayımlayarak memur alımı ve personel alımı yapılacak.

THY ve Türk Telekom Bayileri Memur ve Personel Alımları Yapılacak
THY ve Türk Telekom Bayileri Memur ve Personel Alımları Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 7876 kez okundu.

Alımlara başvuracaklar en az ilköğretim mezunu olması isteniyor. THY personel alımı 2 şehre yapıyor. Türk Telekom personel alımı İstanbul ve Kars şehirlerine yapıyor.

Türk Telekom Beg Mağazacılık bayisi Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı kadro ve şehirlerde personel alım ilanı yayımlamıştır.

Yayımlanan ilanlarda kadro dağılımı şu şekilde. İstanbul iline çağrı merkezi elemanı ve satış temsilcisi ile Kars iline ise satış danışmanı – uzman personeli alınacağın duyurdu.

İstanbul çağrı merkezi elaman alımı için: Tele satışta görev yapacak ofis içinde çalışacak bayan eleman aranmaktadır. İnternetten başvuru yapan adayların başvur butonuna tıkladıktan sonra işveren ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

En az öğrenim seviyesi: Ortaöğretim lise ve dengi okullardan mezun olanlar. Bayan 18- 35 “24.05.2001 - 25.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler. Tercih Edilen İkamet İlçeleri: tuzla , Maltepe, Pendik, Üsküdar, kartal, Kadıköy olarak belirtilmiştir.  

İş ilan 00004949390 numarası ile 10 kişi alınacak.

İstanbul satış temsilcisi plasiyer personel alımı: Kurumsal satış yöneticisi ve ofis içinde çalışacak personel istihdam edilecek.

Tercih edilen ikamet ilçeleri: sancaktepe, tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Üsküdar, şile, kartal, Kadıköy olarak belirtilmiştir.

İş ilan 00004973732 numarası ile 2 kişi alınacağı ilanı yayımlanmıştır.

Kars satış danışmanı – uzmanı personel alımı: Türk Telekom Satış mağazasında satış ve iletişim üzerine çalışan alınacaktır.

Bay - bayan farketmez 25-30 yaş aralığında tecrübeli olması öncelik sebebidir. Mağaza Faik bey cad. Gratis Mağazası Karşısındadır. İş ilan 00004970103 numarası ile 1 kişi alınacak.

THY İstanbul 2 kişi büro memuru alımı için; en az ilköğretim mezunu olması isteniyor.

OFİS DESTEK ELEMANI

Apron giriş izni ve daimi kart işlemlerinin takibi, seyahat ( uçak, otel vs.) organizasyonların yapılması, finans ay kapanışı kayıtlarının kontrolü ve iade fatura düzenlenmesi, şirkette kullanılan yazılımlar üzerinden çeşitli taleplerin oluşturulması işleri.

ATÖLYE DESTEK PERSONELİ VEYA TEKNİSYENİ

Atölyenin genel tertip ve düzeninin sağlanması, yardımcı işlerin takibi, dökümantasyon, arşivleme, departmalara idari işler desteği, şirkette kullanılan yazılımlar üzerinden çeşitli taleplerin oluşturulması işleri.

Engelli kadrosu için 00004939368 ilan numarası ile 16 Mayıs 2019 bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Beden işçisi 2 kişi 00004939970 ilan numarası ile en az ilköğretim mezunu ve 17 Mayıs 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Alım Muğla şehrine engelli kadrosundan yapılıyor.

Türk Telekom THY İŞKUR iş ilanları memur alımı ve personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı