İŞKUR Üzerinden: Mayıs Ayında KPSS’siz Kamu Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden KPSS’siz kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: Mayıs Ayında KPSS’siz Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Mayıs Ayında KPSS’siz Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 6299 kez okundu.

Belediye Başkanlıkları ve Sulama Birlikleri 4 Kişi Elektrikçi, Operatör ve Beden işçisi alımı yapılacak. Kamu personeli alımları başlamış olup son başvuru tarihi 03 Haziran 2019 olarak ilan edildi.

İŞKUR ilanları tarafından 28 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Belediye Başkanlıkları ve Sulama Birlikleri 4 Kişi Elektrikçi, Operatör ve Beden işçisi alımı yapılmakta.

Kamu personeli alımı yapan kurumlar Didim Belediye Başkanlığı, Atabağı Belediye Başkanlığı, Isparta Hoyran Sulama Birliği Başkanlığı olarak 4 kişi istihdam edilecektir.

Aydın Didim Belediye Başkanlığı İş Makineleri Operatörü alım şartları; En az ilköğretim en çok lisans mezunları arasından bayan veya erkek 18 yaşını doldurmuş adaylar arasından istihdam edilmek üzere İş Makineleri Operatörü alımı ilanı yayımlanmıştır.

Genel şartları ise; G Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve Greyder operatörü belgesi olanlar arasından başvurular alınacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 03 Haziran 2019 olarak ilan edilmiştir.

İş ilan 00004998745 numarası ile 1 kişi istihdam edilecektir.

Siirt Atabağı Belediye Başkanlığı Beden İşçi alım şartları neler; Mülakatta İşveren Tarafından Göz önünde bulundurulacak Şartlar aşağıda belirtildi.

Atabağı Beldesinde ikamet edenler tercih edilecektir. Başvuruya en az ilköğretim en çok lisans mezunları arasından beden işçisi alınacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 03 Haziran 2019 olarak belirtilmiştir.

İş ilan 00004998884 numarası ile 1 kişi alınacaktır. Isparta Hoyran Sulama Birliği Başkanlığı beden işçisi alım şartlar: İlköğretim mezunları arasından bayan veya erkek 18 yaşını doldurmuş adaylar arasından beden işçisi alımı yapılmaktadır.

Başvuruları başlamış ve son başvuru tarihi 03 Haziran 2019 olarak ilan edildi. İş ilan 00004999326 numarası ile 1 kişi beden işçisi personel alımı yapılacaktır.

Isparta Hoyran Sulama Birliği Başkanlığı tarafından elektrikçi alımı şartları neler;  Lise ve dengi okul mezunu bay ve bayanlar 18 ile 27 yaş aralığında 3 sene deneyim sahibi adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Başvuruları başlayan elektrikçi personel alımı son başvuru tarihi 03 Haziran 2019 olarak açıklanmıştır. İş ilan 00004999359 numarası ile 1 kişi alınacak olup adaylar başvuruda bulunabilir.

İŞKUR üzerinden KPSS’siz kamu personeli alımı Kamu personeli alımları İŞKUR ilanları tarafından Kamu personeli alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor