İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa KPSS 50 Puan İle 40 Kamu Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde alımları devam eden sağlık personelleri ve kamu personelleri istihdam zamanları kapsamında yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre, üniversiteler için sözleşmeli personel alım ilanına çıkılmaya devam ediliyor.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa KPSS 50 Puan İle 40 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa KPSS 50 Puan İle 40 Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 4228 kez okundu.

Yayımlanan son ilanlarda açıklanan bilgilere göre; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü onayı ile çıkılan personel alımı bilgilerine göre, çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacak olup, ilgili alımlar 4/B Sözleşmeli Personel statüsünde yapılacaktır.

İlgili alımların başvuru sürecinde belirleyici olan kriter eğitim ve KPSS puanları olurken; talep edilen özel şartların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olunması ve KPSS’den 50 puan alınması şartları olduğu, başvuru yapacak olan adayların dikkatine sunulmaktadır.

KPSS puan talebi için 2018 sene sınırı getirilirken, ayrıca KPSS P94 puan türünden 50 ve üzeri skor elde etmiş olma şartı ibare olarak eklenmiştir.

Toplamda 40 kişinin istihdam edileceği hemşire alımlarına başvuru yapmak isteyen adayların, ilgili ilana başvuru yapmaları için, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih olan 10.6.2019 tarihinden itibaren 15 günlük süreye sahip oldukları belirtilmektedir.

25.6.2019 tarihinin mesai bitimine kadar şahsen kabul edilecek müracaatlar İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Şahsen yapılmayan ve posta yolu ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği beyan edilmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde alımlar sağlık personelleri ve kamu personelleri istihdam zamanları sözleşmeli personel alımı ilanı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü personel alımı KPSS puanları Resmi Gazete İs

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı