En Az 60 KPSS Puan Şartıyla 3 Devlet Kurumuna Memur Alımı Yapılacak

60 KPSS puanıyla memur alımı için ilan yayımlayan 3 farklı devlet kurumu bulunuyor. Bu kurumlar Tarım Kredi Kooperatifleri, TÜBİTAK ve İstanbul Üniversitesi bulunuyor.

En Az 60 KPSS Puan Şartıyla 3 Devlet Kurumuna Memur Alımı Yapılacak
En Az 60 KPSS Puan Şartıyla 3 Devlet Kurumuna Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 11210 kez okundu.

Bu kurumların yayımladıkları ilanlarda toplam 142 personel alımı olacak. İlanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için alımlar olacağı bilgisi verildi.

Kadro Kontenjan Bilgileri

Tarım Kredi Kooperatifleri en az 60 KPSS puan şartıyla başvuru yapılabilecek 60 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar Tarım Kredi Kooperatifleri, İzmir Bölge Müdürlüğü bünyesine olacak.

60 memur alımı için oluşan kadro kontenjan bilgileri ise şu şekilde. Kurum 30 Ziraat Mühendisi ve 30 Kooperatif Görevlisi alımı yapacak. İlana başvurular lisans ve önlisans mezun düzeyinden olacak.

TÜBİTAK

TÜBİTAK tarafından yayımlanan iki parçadan oluşuyor. Bu alımların bir bölümü KPSS şartsız bir bölümü ise 60 KPSS puanıyla olacak. Kurumun ilgili birimlerine yapılacak alımlarda 42 personel alımı olacak.

TÜBİTAK bu alımlardan en az lise mezunu başvuru alacak. İlan metninde yer alan açık kadrolar ise Teknisyen, Memur ve Araştırmacı.

İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların lise mezunu düzeyinden olacağı bildirildi.

50 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek personel alım ilanında Kurum bünyesine Hemşire alımı olacak.

memur alımı 3 farklı devlet kurumu Tarım Kredi Kooperatifleri TÜBİTAK İstanbul Üniversitesi 60 KPSS puanıyla memur alımı 60 KPSS puan şartıyla başvuru 60 personel alımı 60 memur alımı KPSS şartsız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı