İl Emniyet, Onarım Destek Komutanlığı ve İl Tarım Kurumlar Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile KPSS puan sıralaması ile memur, KPSS şartsız kamu işçisi alımı yapacağını duyuran kamu kurumları şunlar.

İl Emniyet, Onarım Destek Komutanlığı ve İl Tarım Kurumlar Personel Alımı Gerçekleştirecek
İl Emniyet, Onarım Destek Komutanlığı ve İl Tarım Kurumlar Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 10929 kez okundu.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, 51'inci Bakım Fabrika Müdürlüğü, 2'nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, Koru Belediye Başkanlığı, Bayramiç Öğretmenevi Ve ASO Müdürlüğü, Düziçi Belediye Başkanlığı, Gökçesu Belediye Başkanlığı, Mucur Belediye Başkanlığı, Horasan Belediye Başkanlığı, Çanakkale İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, Mersin Onarım Destek Komutanlığı, TÜBİTAK -Ulusal Metroloji Enstitüsü, Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü, Devrek Belediye Başkanlığı.

İlan edilen bu kadrolarda ayrıca engelli vatandaşlar içinde açık kadrolar bulunuyor.

Açık Pozisyonlar

Fotoğrafçı, Büro Memuru (Genel), Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Aşçı, Bilgisayar İşletmeni (Operatörü), Temizlik Görevlisi, Muhasebeci, Garson (Servis Elemanı), Beden İşçisi (Genel), Elektrikçi (Genel), Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Büro İşçisi, Bahçıvan, Duvarcı, Şoför (Yolcu Taşıma), Greyder Operatörü, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü, Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Şoför-Yük Taşıma, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı)

ADAYLAR NELERE DİKKAT ETMELİ?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce her kurum ve kadro için ortak olan genel koşulları sağlamalılar.
Bunun yanında ise asıl belirleyici olan özel koşulların sağlanması.

Bu koşullar öğrenim, memur kadroları için KPSS, bazı kurumlar için belirli bir yaş aralığında olma, Şoför ve benzeri pozisyonlar için deneyim şartlarından oluşuyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvurularınızı elektronik olarak yapabilirsiniz. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek.

İlanları İŞKUR'da Görüntüleme

1-) Öncelikle İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasını açın

2-) Bu sayfada, aşağıda resimde gösterdiğimiz İşyeri Türü alanını bulun.

3-) Burada Kamu seçeneğini işaretleyin ve Ara Butonuna basın.

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYIN

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar KPSS puan sıralaması ile memur KPSS şartsız kamu işçisi alımı kamu kurumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor