Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü: 60 KPSS İle Memur Alımı Gerçekleştirecek

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan memur alım ilanları her şehirde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından duyuruluyor.

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü: 60 KPSS İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü: 60 KPSS İle Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 4129 kez okundu.

Bu alımlarda vakıf bünyesine 60 KPSS puanıyla memur alımları oluyor. İlan yayımlayan SYDV'ler alım yapacakları memur kadroları şunlar.

Alım Yapacak SYDV'ler ve Kadrolar

Balıkesir Altıeylül SYDV yayımladığı bir ilan ile Büro Personeli kadrosuna memur alımı yapacağını duyurdu.

Diyarbakır Bismil Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda iki kadroda personel alımı olacağı duyuruldu.

Vakıf ilanında Muhasebe Personeli ve Sosyal Yardım İnceleme Memuru kadrolarında personel ihtiyacı olduğunu bildirdi. Niğde Altınhisar SYDV yayımladığı memur alım ilanında alımların Büro Memuru pozisyonuna olacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında adaylardan çok çeşitli şartlar talep ediliyor.

Bu şartları ilanı yayımlayan SYDV tarafından belirlendiğinden adayların bu şartların tamamına haiz olması gerekiyor. Vakıflar başvuru yapacak adaylardan genel itibariyle şu şartları talep ederler.

Başvuru Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak Kamu haklarından mahrum bulunmamak Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV ilanlarına dair tüm detayları Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü üzerinden öğrenebilirsiniz. Öncelike Aile Bakanlığı'nın sistemine üye olmanız gerekiyor.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYIN

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı memur alım ilanları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları 60 KPSS puanıyla memur alımları memur kadroları memur alımı Personeli kadrosuna memur alımı personel alımı Kamu Persone

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı