Danıştay KPSS 60 Puanla 28 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Danıştay Başkanlığı KPSS 60 puanla ve en az lise mezunu adaylar arasından 28 kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

Danıştay KPSS 60 Puanla 28 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Danıştay KPSS 60 Puanla 28 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 5785 kez okundu.

Danıştay personel alımı hangi şartlar ve unvanlarda alınıyor. Alım hizmetli sağlık teknisyeni, aşçı ve bulaşıkçı olmak üzere yapılıyor.

Başvurular 25 Haziran 2019 Salı günü saat: 09:00’da başlayacak olup 7 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat: 17:00’da sona erecek.

Adaylar Danıştay Başkanlığın internet sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabilecekler.

Posta, kargo ya da APS ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek. 2018 yılı KPSSP3, KPSSP93 veya KPSSP94 puan türünden birini içeren KPSS 60 puanı bulunan belge olması gerekmekte.

Garson Hizmetinde Çalıştırılacaklar İçin Başvuru Şartları; Turizm Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümü veya meslek lisesi ve dengi okulların otelcilik, turizm otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik, turizm, turizm endüstrisi servis hizmetleri bölümlerinden mezun olmak veya lise ve dengi okullardan mezun olup garson bonservisine veya 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu uyarınca alınmış ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak veya garsonluk mesleğinde iki yıl çalışmış olduğunu belgelemek.

Aşçı Olarak Çalıştırılacaklar İçin Başvuru Şartları; En az lise veya dengi okul mezunu olmak, Aşçılıkla ilgili en az meslek lisesi mezunu olmak veya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinin veya diğer resmi Kurum veya Kuruluşların düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak, Aşçılık mesleğinde en az iki yıl çalışmış olduğunu belgelemek.

Bulaşıkçı Olarak Çalıştırılacaklar İçin Başvuru Şartları; En az lise veya dengi okul mezunu olmak.Sağlık Teknisyen Yardımcısı Olarak Çalıştırılacaklar İçin Başvuru Şartları; Meslek liseleri veya Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Hizmetli Olarak Çalıştırılacaklar İçin Başvuru Şartları; En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

Danıştay Başkanlığı KPSS 60 puanla 28 kamu personeli alımı Danıştay personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı