33 Şehir İçin İl İl Sıralı Memur ve İşçi Alımı

Belediye memuru, belediye işçisi, kamu işçisi, yönetim kadrosu için ilanlar, teknik ve sağlık personelleri ile saha personelleri alımı bulunuyor.

33 Şehir İçin İl İl Sıralı Memur ve İşçi Alımı
33 Şehir İçin İl İl Sıralı Memur ve İşçi Alımı Osman Atalay
Bu içerik 10439 kez okundu.

İlanların içerisinde en az okur yazar seviyesinden mezun adaylar için işçi alım ilanları bulunurke lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar içinde memur ve yönetici pozisyonları yer alıyor

ALIM YAPILACAK İLLERİN LİSTESİ

Bu bağlamda alım yapılacak il sayısına ek olarak çok sayıda ilçe içinde ilanlar bulunuyor.

Çanakkale, Aydın, Mersin, Çankırı, Burdur, İstanbul, Ordu, İzmir, Konya, Muğla, Ankara, Kocaeli, İstanbul, Eskişehir, Tekirdağ, Yozgat, Bartın, Kırşehir, Antalya, Yalova, Kastamonu, Adıyaman, Sivas, Edirne, Van, Niğde, Zonguldak, Ağrı, Trabzon, Manisa, Çorum, Kırklareli ve Aksaray.

ALIM YAPILACAK AÇIK POZİSYONLAR

Çok sayıda ilan yayımlanmış durumda. Bu alımlarda yer alan açık kadrolar genel itibariyle şu şekilde,

Memur kadroları arasında genellikle ofis personeli alım ilanları bulunuyor. Büro Memuru, Evrak, Vezne, Banko Memuru gibi kadrolar. Bunların yanında sağlık personeli, eğitmen öğretmen, mühendis tekniker teknisyen, saha personeli yönetici personel kadroları.

İşçi kadroları arasında ise genellikle saha personeli kadrolarında alım yapılıyor. İnşaat işçisi, beden işçisi, temizlik işçisi, çöp toplama işçisi, park bahçe işçisi. Bu kadroların dışında şoför, büro işçisi ve destek personeli gibi kadrolar içinde işçi alım ilanları bulunuyor.

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

İlanların tamamına başvurular şahsen yapılacak. Adaylar birkaç günlük olarak belirlenen başvuru süreci içerisinde başvurularını talep edilen başvuru evrakları ile birlikte kurumlara bildirecekler.

Dikkat: Başvuru süreci ilanlarda çok önemli. Bir iki gün olarak belirlenen başvuru süreçleri bazı belediyeler için sadece 8 saat.

İlanları görüntülemek için TIKLAYIN

Belediye memuru belediye işçisi kamu işçisi yönetim kadrosu için ilanlar teknik ve sağlık personelleri ile saha personelleri alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı