İŞKUR Üzerinden: TYP Kapsamında Hastaneler, KGM, EGM Gibi Yüzlerde Personel Alımı Yapılacak

Türkiye geneli binlerce vatandaş tarafından beklenen yaz dönemi TYP ilanları için ilk duyurular yayımlandı. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan duyurularda aşağıda yer alan il ve ilçelerde çok sayıda personel alımı olacak.

İŞKUR Üzerinden: TYP Kapsamında Hastaneler, KGM, EGM Gibi Yüzlerde Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: TYP Kapsamında Hastaneler, KGM, EGM Gibi Yüzlerde Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 6147 kez okundu.

İl Sağlık Müdürlükleri, Karayolları Genel Müdürlükleri, İl Emniyet Müdürlükleri Müftülükler, İl özel idareleri gibi kurumların yayımladığı ilanlara dair detaylar ise şu şekilde.

Alım Yapılacak Şehirler

TYP ile personel alımı yapacak olan kurumların bulundukları şehirler.

Elazığ Merkez ve Elazığı Arıcak. Adıyaman Besni ve Adıyaman Gölbaşı, Kırklareli Merkez ve Demirköy, Pehlivanköy, Babaeski. Mardin Merkez ve çok sayıda ilçesi.

Bu kurumlara yapılacak TYP personel alım ilanları ise tek bir uygulama alanından yayımlandı. İlanlara göre alımlar Çevre Temizliği pozisyonunda olacak.

TYP PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

TYP ile yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunmakta.

Başvuru koşulları standart koşullardan oluşmakla beraber İŞKUR tarafından adaylara duyuruluyor. İlanlara başvuru yapacak adaylardan bu başvuru şartlarına ek ekstra şartlar istenilmiyor.

Bu çerçevede Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sayfası üzerinden ilan edilen geçici personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları şunlar.

O Başvuru Koşulları

İlanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken ilk koşul Türk vatandaşı olmak. Bu şartın yanında adayların kamu haklarından mahrum olmamaları ve görevli düzenli yapmaya engel sağlık sorunlarının bulunmaması gerekiyor.

Bu şartlara ek olarak adayların 18 yaşından büyük olmaları, emekli veya dul aylığı almıyor olmaları, açıköğretim fakülteleri hariç öğrenci olmamaları isteniyor.

Tüm bu koşulların yanında ayrıca başvurular için adayların İŞKUR'a kayıtlı işçi olmaları talep ediliyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Bunun için adayların bulundukları il veya ilçelerdeki İŞKUR birimlerine gitmeleri yeteri olacak.

İlanlara Ulaşmak İçin

Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. İŞKUR TYP ilanları arama sayfasına ulaşacaksınız.

Burada yer alan hiçbir bölümü doldurmanıza gerek yok, direkt olarak Ara butonuna basarak tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR TYP ilanları için TIKLAYIN

TYP ilanları İŞKUR aracılığıyla yayımlanan duyurular TYP personel alım ilanları TYP ile yayımlanan personel alım ilanları İŞKUR tarafından İŞKUR İŞKUR TYP ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak