Türk Kızılay’ı Finans, Sosyal Hizmet ve İletişim Personel Alımı Yapılacak

Türk Kızılayı yaz ayları gelmesiyle birlikte faaliyet alanlarında daha etkin çalışmayı hedefliyor. Bu kapsamda çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyuran kurum kadrosunu daha çok güçlü hale getirmek istiyor.

Türk Kızılay’ı Finans, Sosyal Hizmet ve İletişim Personel Alımı Yapılacak
Türk Kızılay’ı Finans, Sosyal Hizmet ve İletişim Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 10125 kez okundu.

Türk Kızılayı bu kadroya yapılacak alımların Finans ve Hazine Yönetimi Yetkilisi pozisyonuna olacağını duyurdu. Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları şunlar.

Üniversitelerin iktisadi idari bilimler ve siyasalbilgiler fakültelerinden mezun olmak, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip olmak, Mali mevzuat ve Bankacılık mevzuatı bilgilerine sahip olmak.

İleri seviyede MS Office programlarını kullanabilmek,  İleri seviyede SAP kullanabilmek (SAP FinansModülü), İletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın olmak.

SOSYAL HİZMET PERSONELİ

Kızılay bünyesine yapılacak bu personel alımları Sosyal Hizmet Uzmanı kadrosuna olacak. İlan için talep edilen en dikkay çeken şart ise yabancı dil şartı.

Kızılay bu kadro için adayların Arapça, Kürtçe veya İngilizce dillerinden en az birini iyi derecede bilmelerini tercih sebebi saydı.

Üniversitelerin Sosyal Hizmetler bölümünden mezun, Sosyal hizmet alanında en az 2 yıl deneyimli, Vaka yönetimi, takibi, raporlaması yapabilen, Tercihen insani yardım, koruma, saha alanında tecrübeli, Tercihen Suriye’de veya Suriye nüfusuyla kazanılmış iş, proje, eğitim deneyimi olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,

İLETİŞİM PERSONELİ

Bu ilanda alımların İletişim Asistanı kadrosuna yapılacağı bilgisi verildi. İlana üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren iletişimle ilgili bölümlerinden mezun olan adayların başvuru yapabileceği açıklandı. İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar ise şunlar;

İyi seviyede İngilizce bilmek (ikinci dil olarak Arapça bilen tercih sebebidir), Daha önce benzeri bir pozisyonda en az 1 yıllık iş deneyimi olmak, Analitik düşünme yapısına sahip, Çözüm odaklı düşünebilmek, sonuç odaklı olmak, Etkili yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip olmak, Ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilmek.

Kamu İlanları olarak vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Türk Kızılayı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayın

Türk Kızılayı personel alımı Kızılay bünyesine yapılacak personel alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı