İŞKUR Üzerinden: Temmuz Ayında Belediyeler, Öğretmenevi, Tarım Müdürlüğü İşçi Alımı Yapılacak

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Öğretmenevi Müdürlüğü, Çukurca Belediyesi ve Ortaca Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: Temmuz Ayında Belediyeler, Öğretmenevi, Tarım Müdürlüğü İşçi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Temmuz Ayında Belediyeler, Öğretmenevi, Tarım Müdürlüğü İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 5795 kez okundu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 9 Temmuz 2019 tarihi olarak belirtildi. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmekte.

Sivas Öğretmenevi temizlik görevlisi ve aşçı alımında adayların; en az ilköğretim en çok lise mezunu olması, en az 2 yıl deneyim sahibi olması, kalfalık belgesine sahip olması ve Sivas Merkez’te ikamet ediyor olması gerekmekte.

İş ilan numarası sırasıyla 00005054070, 00005054170 olarak belirtilmiştir.

Çukurca Belediyesi 4 beden işçisi alımında adaylarda aranan şartlar; en az ilköğretim en çok lise mezunu olmak, MEB onaylı İş Güvenliği İşçi Sağlığı Eğitimi Sertifikası, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Sertifikası ve Hijyen Eğitimi Sertifikasına sahip olmak, Kütahya Domaniç’te ikamet ediyor olmak yer almakta.

İş ilan numarası 00005053799 olarak belirtilmiştir. Ortaca Belediyesi temizlik görevlisi alımında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, Muğla Ortaca’da ikamet ediyor olmak, kişisel durumu “engelli” olmak şartları aranmakta.

İş ilan numarası 00005053777 olarak belirtilmiştir.Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü büro işçisi alımında adayların; lisans mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Erzurum il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, EKPSS’ye  girmiş olması ve kişisel durumunun “engelli” olması gerekmekte.

İş ilan numarası 00005054302 olarak belirtilmiştir.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Öğretmenevi Müdürlüğü Çukurca Belediyesi Ortaca Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlar personel alımı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İŞKUR İl Müdürlükleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor