BİM 17 Şehirde Personel ve İşçi Alımı Gerçekleştirecek

BİM personel alım ilanlarını zaman zaman kendisine ait internet sitesi üzerinden ilan ederken bazen de bu alımlar Türkiye İş Kurumu'nun iş ilanları sayfasında yer alıyor.

BİM 17 Şehirde Personel ve İşçi Alımı Gerçekleştirecek
BİM 17 Şehirde Personel ve İşçi Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 9191 kez okundu.

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre kurum farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için işçi ve memur personel alımı yapacak.

Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacak personel alım ilanlarına dair tüm kadro, kontenjan, alım yapılacak il ve diğer detaylar ise şu şekilde.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Firma tarafından kadrosunda personel açığı bulunan ve ilana çıkılan birimlerinin bulunduğu şehirlerin listesi ise şu şekilde.

İzmir, Bursa, Edirne, Tekirdağ, Artvin, Gümüşhane, Ankara, Rize, Trabzon, Balıkesir, Kırıkkale, Çanakkale, Manisa, Samsun, Sinop, Kocaeli, Muğla.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

BİM Marketler ayrıca bazı şehirlerde bulunan birimleri için İdare kadrosunda personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. Bu bilgiler ışığında ilan metninde yer alan açık kadrolar ise şunlar.

Yönetici Adayı, Muhasebe Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Eğitim Asistanı, İşe Alım Asistanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Gıda Mühendisi, Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları, Bursa Bölge Kasa Reyon Personeli, Kasa Reyon Personeli, Mağaza Personeli (Engelli), Meyve-Sebze Personeli, Depo Personeli, Kozmetik Personeli, Taze Gıda Personeli, Depo Sevkiyat Şoförü, Et-Şarküteri Personeli, Unlu Mamüller Personeli,

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

BİM Marketler ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan hangi koşulları talep ediyor?

Kadrolara göre talep edilen öğrenim seviyesinin karşılanması, askerlik ile ilişiğinin olmaması, vardiyalı çalışma sistemine uyabilmesi, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olunması gibi koşulların sağlanması ilanlara başvuru için yeterli.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

BİM Marketlerin kendi sitesinde yayımlanıyor. Başvuruda bulunacak olan personeller başvurularını site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Güncel ilan listelerine ve başvuru formuna aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİM ilanları için kullanacağınız bağlantı:  https://bit.ly/2PL9Xki

BİM personel alım ilanları Türkiye İş Kurumu BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanları işçi ve memur personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor