İŞKUR Üzerinden: Havayolları 26 Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR üzerinden Havayolları bünyesinde çalışacak yeni 26 personel alımı yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: Havayolları 26 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Havayolları 26 Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 5607 kez okundu.

Adaylar en az okur yazar olmak şartı. Alınacaklar büro memuru ve işçi olarak görevlendirilecek. Görev yeri olarak 2 farklı şehir olarak ilan edildi.

En az ilkokul mezunu olarak hava limanlarında istihdam edilmek üzere büro memuru, beden işçisi işkur alımları yapılacak. İŞKUR işçi alımları kapsamındaki alımların İŞKUR ilan numaraları ve başvuru şartları verilmiştir.

Beden işçisi 4 kişi 00004985474 numaralı İŞKUR işçi alım ilanı İstanbul da departmanlar arası evrak ve iş takibi, araç yıkama işlerinde çalıştırılacak personeller alınacak.

Adayların kadın erkek ilkokul mezunu olması, Arnavutköy, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ikametli olması gerekmekte. Adayların başvurularını 14 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR ilanı numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını yapması gerekmekte.

Büro memuru ve işçi alımı 20 kişi 00004985402 numaralı İŞKUR işçi alım ilanı en az okur yazar büro işçisi alımı yapılacak. Adayların kadın erkek en az okur yazar olması ve İstanbul ikametli olması gerekmekte.

Adayların başvurularını 14 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR ilanı numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet binalarından başvurularını yapması gerekmekte.

İşçi alımı 2 kişi 00005055952 numaralı İŞKUR işçi alım ilanı Dalaman ve Bodrum-Milas hava limanlarında sezonluk engelli personeller alınacak. Adayların kadın erkek ilkokul mezunu olması, Saydikemer, Menteşe, Kavaklıdere, Ortaca, Dalaman, Yatağan, Ula, Muğla Merkez, Milas, Marmaris, Köyceğiz, Fethiye, Datça, Bodrum ikametli olması gerekmekte.

Adayların başvurularını 03 Ağustos 2019 tarihine kadar ilanda belirtilen telefon numarası ile irtibata geçmesi gerekmekte.

İŞKUR üzerinden Havayolları bünyesinde çalışacak yeni 26 personel alımı İŞKUR işçi alımları İŞKUR ilan numaraları İŞKUR işçi alım ilanı İŞKUR ilanı numarası İŞKUR internet sitesi üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor