Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 1290 İcra Kâtibi, Hizmetli Sosyal Çalışmacı, Alımı Yapılacak

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda yer alan kadrolar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için ilanlar bulunmakta.

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 1290 İcra Kâtibi, Hizmetli Sosyal Çalışmacı, Alımı Yapılacak
Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 1290 İcra Kâtibi, Hizmetli Sosyal Çalışmacı, Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 9740 kez okundu.

Genel başvuru şartları arasında, '' 18 yaşından büyük olmak, 35 yaşından küçük olmak, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS'den en az 70 puana sahip olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak'' gibi koşullar bulunuyor.

1099 İCRA KATİBİ ALIMI

İcra katibi alımı Adalet Bakanlığı İcra İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesine gerçekleştirilecek. İlana lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

İlan için adaylardan KPSS, öğrenim ve yaş dışında özel şart talep edilmezken adayların uygulama sınavında başarılı olmaları isteniyor. Uygulama sınavı sonrası adaylar sözlü sınav esasına göre istihdam edilecekler.

82 HİZMETLİ ALIMI

Hizmetli kadrosu için yayımlanan ilanlarda iki 3 farklı birime toplam 82 destek personeli hizmetli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Kadro için adayların en az lise mezunu olması yeterli. Hizmetli kadrosuna yapılacak alımlar KPSS puan üstünlüğü ve sözlü sınav esasına göre yapılacak.

109 SOSYAL ÇALIŞMACI ALIMI

Sosyal çalışmacı kadrosu için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Zira ilana sadece ilgili lisans bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda yer alan öğrenim şartında şu ifadeler kullanıldı. Sosyal Hizmet veya Sosyal Hizmetler lisans bölümlerinin birinden mezun olmak.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS Adalet Bakanlığı İcra İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesine gerçekleştirilecek KPSS KPSS puan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor