TÜVTÜRK İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu 32 Personel Alacak

TÜVTÜRK araç muayene istasyonları Türkiye genelinde lise mezun İŞKUR iş ilanları üzerinden 32 personel alacak.

TÜVTÜRK İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu 32 Personel Alacak
TÜVTÜRK İŞKUR Üzerinden Lise Mezunu 32 Personel Alacak Osman Atalay
Bu içerik 9330 kez okundu.

Alım Şanlıurfa, Ankara, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kahramanmaraş ve Erzurum illerindeki araç muayene istasyonlarına yapılacak.

Şanlıurfa İline Yapılacak 10 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Şanlıurfa iline 10 kişi olarak yapılacak.

Adayların en az Motor, Makine, Otomotiv bölümü lise veya önlisans mezunu olması, kadın veya erkek 24 ile 35 yaş aralığında olması, C, D, E sınıfı ehliyetlerden herhangi birine sahip olması ve Şanlıurfa ikametli olması gerekmektedir.

Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005029270 olup başvurular 15 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek.

Ankara İline Yapılacak 15 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı Araç Muayene Teknisyeni olarak Ankara ili işçi alımı 15 kişi olarak yapılacak.

Teknisyen adaylarının Meslek Yüksek Okullarının, makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, iş makineleri, otomotiv bölümü mezunu veya Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi, mesleki ve teknik eğitim merkezi, mesleki açık öğretim lisesi veya dengi meslek liseleri makine, motor, tesviye, otomotiv bölümü, motorlu araç teknolojisi (otomotiv, elektromekanik) alanı, makine teknolojisi (makine bakım onarım, bilgisayarlı makine imalatı) alanı mezunu olması, erkek ve 22 ile 30 yaş aralığında olması, B sınıfı sürücü belgesi olması, C ve D sınıfı ehliyeti olanlar tercih sebebi olacak, askerlik görevini tamamlamış olması ve Ankara ikametli olması gerekmekte.

Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005024546 olup başvurular 17 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Kahramanmaraş İline Yapılacak Olan 4 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı Araç Muayene Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Kahramanmaraş merkez ve Narlı ilçelerinde çalıştırılmak üzer 4 kişi olarak yapılacak.

Adayların en az meslek liseleri Motor, Makine bölümü mezunu veya Meslek Yüksekokulu Otomotiv veya Makine bölümü mezunu olması, erkek ve 22 yaşından büyük olması,, C, D, E sınıfı ehliyetliler tercih sebebi olup B sınıfı ehliyet olanlarda başvurabilecek, askerliğini yapmış olması ve Kahramanmaraş ikametli olması gerekmekte.

Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005038289 olup başvurular 24 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. Erzurum İline Yapılacak Olan 2 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Erzurum iline 2 kişi olarak yapılacak.

Adayların en az Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu olması erkek ve 22 ile 30 yaş aralığında olması, E sınıfı ehliyeti olması, askerliğini fiilen yapmış olması ve Erzurum ikametli olması gerekmekte.

Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005043592 olup başvurular 27 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. Konya İline Yapılacak Olan 1 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Konya iline 1 kişi olarak yapılacak.

Adayların en az Meslek Lisesi Makine, Motor, Tesviye, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Makine Teknolojileri Alanı Makine Bakım Onarım Dalı, Önlisans İş Makineleri, Makine, Mekatronik, Motor, Otomotiv bölümü mezunu olması, alanında en az 1 yıl deneyimli olması, erkek ve 20 ile 35 yaş aralığında olması, askerliğini fiilen yapmış olması ve Çumra bölgesinde ikamet eden veya ikamet edebilecek olması gerekmekte.

Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005041393 olup başvurular 26 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek.

TÜVTÜRK araç muayene istasyonları İŞKUR iş ilanları üzerinden 32 personel İŞKUR ilan numarası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor