İki Farklı Üniversite 142 Güvenlik Görevlisi Hizmetli Sağlık Personeli Alımı Başvurular Sona Eriyor

Malatya Turgut Özal Üniversitesi yayınladığı ilanda temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, teknisyen, tekniker, bilgisayar mühendisi, elektrikçi, ziraat teknisyeni alacağını; Namık Kemal Üniversitesi ise hemşire, sağlık teknikeri, ebe, fizyoterapist ve büro personel alımı yapılacak.

İki Farklı Üniversite 142 Güvenlik Görevlisi Hizmetli Sağlık Personeli Alımı Başvurular Sona Eriyor
İki Farklı Üniversite 142 Güvenlik Görevlisi Hizmetli Sağlık Personeli Alımı Başvurular Sona Eriyor Osman Atalay
Bu içerik 4861 kez okundu.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi için son başvuru tarihi 16 Temmuz olarak belirtildi Namık Kemal Üniversitesi için 17 Temmuz 2019 tarihi olarak belirtildi.

Turgut Özal Üniversitesi başvuruları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılaca Namık Kemal Üniversitesi için başvurular üniversite personel daire başkanlığı üzerinden yapılacak.

Namık Kemal Üniversitesi’ne başvurularda adaylarda aranan genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, görevini devamlı yapmasına engel bir sağlık problemi olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak olarak belirtildi.

Hemşire alımında en az sağlık meslek lisesi mezunu olmak, ebe alımında en az sağlık yüksekokulu ebelik mezunu olmak, sağlık teknikeri ve laborant alımında meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, fizyoterapist alımında fizik tedavi ve rehabilitasyon lisans mezunu olmak şartları aranmakta.

Güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi alımında adayların; 18-40 yaş aralığında olması, en az 6 ay deneyim sahibi olması, MEB onaylı ilkyardım belgesine sahip olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması (sadece güvenlik görevlisi alımında) gerekli.

Teknisyen alımında aranan şartlar; liselerin elektrik-elektronik bölümünden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Malatya Battalgazi’de ikamet ediyor olmak, 20-30 yaş aralığında olmak olarak belirtildi.

büro personel alımı Namık Kemal Üniversitesi Malatya Turgut Özal Üniversitesi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor