Temmuz Ayında: 14 Bin 210 Memur ve Kamu Personel Alımı Yapılacak

14 bin 210 Temmuz ayı için yayınlanmış olup başvurular alınmaya ve alınacak olan memur alımı ve kamu personel alımı yapılacak.

Temmuz Ayında: 14 Bin 210 Memur ve Kamu Personel Alımı Yapılacak
Temmuz Ayında: 14 Bin 210 Memur ve Kamu Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 30991 kez okundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 56 devamlı işçi alımı lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından KPSS’siz ve KPSS 60 puan olanların başvuru yapabileceği ilanlar yayınlandı.

Bakanlık 8 şehre alımı gerçekleştiriyor. Alıma başvuru Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 22 Temmuz 2019 ile 26 Temmuz 2016 tarihi aralığında yapılacak.

Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Konya, Adana ve Diyarbakır şehirlerine yapılacak. Diyanet İşleri Başkanlığı resmi duyuru ile sınavla atama yapmak üzere 200 personel alımı yapılacak.

Alım Bay ve bayan adaylar arasından olacak. Yurtdışında vatandaş, soydaş ve dindaşlarımızın kültürel bağların korunması, güçlendirilmesi, dinî konularda aydınlatılması ile din hizmetleri ve din eğitimi faaliyetlerinin yürütülmesi yurtdışında istihdam edilmek üzere sınavla sözleşmeli personel (erkek ve bayan din görevlisi) alınacak.

Adalet Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanlar kapsamda çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere 1.353 personel alımı yapılıyor.

İstihdam edilecek olan personeller şoför, mübaşir, aşçı ve teknisyen kadrolarında görevlendirilecek. Erzurum Teknik Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi, Muş Alparslan Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Yozgat Bozok Üniversitesi’nde istihdam etmek üzere toplam 21 personel alımı yapılacağı açıklandı.

İstihdam edilecek olan personeller teknisyen, şoför, hizmetli, teknisyen, tekniker ve memur kadrolarında görevlendirilecek.

Adalet Bakanlığı zabıt katibi ve icra katibi alımı için başvurular 16 Temmuz 2019 tarihinde sona ermekte. Adaylar bu tarihe kadar adalet komisyonları aracılığıyla başvurularını yapabilirler.

İcra katibi kadrosunda istihdam etmek üzere 1.099 ve zabıt katibi kadrosunda istihdam etmek üzere 3.071 personel alımı yapılacak.

Boğaziçi Üniversitesi 8 personel alımı için adayların son başvuru tarihi olan 18 Temmuz 2019 tarihine kadar ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmekte.

İstihdam edilecek olan personeller Boğaziçi Üniversitesi’nde (İstanbul Beşiktaş) görevlendirilecek. Avukat, bilgisayar işletmeni, hemşire, mühendis, psikolog ve veteriner hekim alımlarına başvuru yapacak olan adayların lisans mezunu olması gerekmekte.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nda istihdam etmek üzere koruma ve güvenlik görevlisi ile şoför, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Başvurular, ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi 18 Temmuz 2019 olarak belirtildi.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanında avukat kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 6 personel alımı yapılacak.

Başvurular KPSS 2019/1 kapsamında yapılacak olup adayların son başvuru tarihi olan 18 Temmuz 2019 tarihine kadar ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmekte.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 56 devamlı işçi alımı KPSS KPSS 60 puan kamu personel alımı memur alımı Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye İş Kurumu İŞKUR Adalet Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanlar 1.353 personel alımı ÖSYM Ada

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor