Teknosa ve Carrefoursa Personel Alımı Gerçekleştirecek

Teknosa ve Carrefoursa Sabancı grubuna bağlı firmalar personel alımı kariyer fırsatları olarak duyuru yaptı.

Teknosa ve Carrefoursa Personel Alımı Gerçekleştirecek
Teknosa ve Carrefoursa Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 11711 kez okundu.

Başvurular başlamış olup her bölüm için ayrı koşullar sunulmuştur. Adayların hangi ilana başvuru yapacak ise o bölümün şartlarını okuması daha faydalı olacaktır.

Sabancı Holding Şirketler Gurubu İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Lise, Önlisans ve Lisans mezunu farklı unvanlarda personel alımı yapacağını duyurdu.

Resmi İnternet sitesi üzerinden yayımlanan ilana göre Sabancı Holding Teknosa, Carrefoursa, Aksigorta, Sabancı, Yünsa, Enerjisa, Avivasa, Akçansa, Kordsa, Çimsa, Temsa, Brisa, SabancıDx şirketlerine farklı unvanlarda çok sayıda personel alacağını duyurdu.

Adaylara başvurular online olarak yapabilmekte.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların genel şartları; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Askerliğini 2 yıl tecil etmiş veya askerlikle ilişiğinin bulunmaması, MS Office programlarına hakim olması, iletişim becerisi yüksek olması, organize becerisinin olması, müşteri odaklı başarısına sahip olması, en az lise mezunu, önlisans veya lisans mezunlarının öz geçmişleriyle beraber başvuruları kabul edilecek.

Sabancı Holding şirketler gurubuna farklı unvan ve branşlarda istihdam edilecek personel alımına başvuru için ilgili adayların mezuniyet, bölüm veya istenilen belgeler neler, hangi şartlara haiz olması gerekiyor.

Teknosa ve Carrefoursa personel alım kılavuz ve başvuru için tıklayın

Teknosa Carrefoursa Sabancı grubu personel alımı Sabancı Holding Şirketler Gurubu İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Sabancı Holding Teknosa Carrefoursa Aksigorta Sabancı Yünsa Enerjisa Avivasa Akçansa Kordsa Çimsa Te

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor