Altınova Bakım Onarım İstihkam Komutanlığı Engelli İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Altınova Bakım Onarım İstihkam Komutanlığı yayımlamış olduğu ilanda engelli olarak işçi alımı yapılacağını açıkladı.18 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanmış olan ilan ile birlikte başvurularda başlamış oldu. Başvurular başladı ve 29 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Ayrıntılı bilgiler haberimizde...

Altınova Bakım Onarım İstihkam Komutanlığı Engelli İşçi Alımı İlanı Yayınladı
Altınova Bakım Onarım İstihkam Komutanlığı Engelli İşçi Alımı İlanı Yayınladı Mehmed AKSOY
Bu içerik 3312 kez okundu.

Altınova Bakım Onarım İstihkam Komutanlığının yayınladığı ilanda engelli işçi alımı yapılacağı açıklandı.18 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanmış olan ilan ile birlikte başvurularda başlamış oldu. Başvurular başladı ve 29 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Ayrıntılı bilgiler haberimizde...

Aşağıdaki belirtmiş olduğumuz şartları üzerinde taşıyan kişiler 18 Mayıs 2017 tarihinden itibaren başlamış olan başvurular 29 Mayıs 2017 tarihine denk devam edecek ve başvurular  ilanda ismi geçen il merkezlerinden yada www.iskur.gov.tr resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapabilicekler.

Adaylarda Aranan Şartlar:

Talepte EKPSS' de (2016) aldığı puanı gösteren (Lise düzeyinde- EKPSS-1) ÖSYM Başkanlığı (ÖYSM) 'nca verilen sınav sonuç belgesi istenecektir.

- Öncelik hakkı verilmiş olan kişileden, başvuruda bulundukları sürekli veya devamlı olmayan işgücü talebine işveren tarafından davet edildiği halde zorlayıcı sebepler dışında kabul edilmeyen, sınava girmemiş olan, işi kabul etmeyen veya kamuda devamlı işçi statüsünde göreve başlayanların öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci defa yararlanılamayacak.

- Başvurularda son gün eğer tatile denk gelirse bi sonraki iş gününe aktarılacaktır.

- Başvuru yapan kişilerden gerçek listede yer alan adaylar, eğitim durumu, yabancı dil şartı, tecrübe, öncelik durumu, vb. nitelikleri üzerinde taşıyıp taşımadıklarını yazılı yada sözlü sınavdan önce başvuruyu veren kamu kurum ve kuruluşuna onaylatmak etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yada yanlış beyanda bulunan adaylar gerçek listeden çıkarılarak sıralamada yer alan farklı kişiler eklenecektir.

- İşyerine bilgileri bulunan kişilere yazılı yada sözlü sınavın yeri ve zamanı alım yapacak olan kuruluş yazılı olarak bildirecektir.

- Elektronik ortam üzerinden yapılan başvurularda adayların yanlış yada hatalı bilgiler bulunduran kişiler, hataları kendileri yapmış oldukları için Türkiye iş kurumu herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor