istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Belediyelerin Personel Alımı İçin DPB'ye Talep Başvurusu Bugün Sona Eriyor

Doğrudan KPSS sınav sonucuna göre alım yapılacak olduğu için ikinci ek bir sınava tabi olmaksızın Belediye ve İl Özel İdarelerin aday başvuruları devam ediyor. Artık Belediyelerde merkezi alım yapmak zorunda!

Belediyelerin Personel Alımı İçin DPB'ye Talep Başvurusu Bugün Sona Eriyor
Belediyelerin Personel Alımı İçin DPB'ye Talep Başvurusu Bugün Sona Eriyor Mehmed AKSOY
Bu içerik 4080 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Doğrudan KPSS sınav sonucuna göre alım yapılacak olduğu için ikinci ek bir sınava tabi olmaksızın Belediye ve İl Özel İdarelerin aday başvuruları devam ediyor. Artık Beledi,yelerde merkezi alım yapmak zorunda!

Bilindiği üzere Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 12 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanmış olan bir ilan ile İl Özel İdareleri, belediyeler ve bu kurumlara bağlı kuruluşlar ile kurdukları birlikle ve döner sermayeli kuruluşların personel alımları O yayım tarihinden itibaren İçişlerinin İsteği üzerine merkezi alım olarak belirlendi.

Bununla birlikte, Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından kamu kurumlerı ve bu kurumlara bağlı olan kuruluşların kadro yerleştirmeleri de bugün sona eriyor. Daha önce 4 bin 970 merkezi kadro yarleştirilmesi yapılmıştı. Belediyeler için özellikle uzatılmış olan bu zaman zarfı sonrası DPB’nin belediyeler ve özel idareler için vereceği kadro ve açıklamaları büyük önem arz edecektir.

İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafınca yapılmış olan talep için yeni yönetmelik hazırlanıncaya denk ve tamamlanıncaya kadar mahalli idarelerin merkezi olarak atama istemişlerdi. Bu kapsamda Devlet Personel Başkanlığına da bu taleplerin iletilmesi gereken süre bugün itibarıyla 26 Mayıs 2017'de son bulacak.

KPSS sonuçlarının kullanıldığı merkezi yerleştirme usulü ile personel temin etmek isteyen il özel idareleri, belediyeler, bunlara bağlı kuruluşlar ile kurdukları birlikler ve döner sermayeli kuruluşların 26 Mayıs 2017 Cuma gününe kadar DPB e-Uygulama sistemi üzerinden taleplerini bildirmeleri gerekiyor. 

dpb-kpss-yerlestirme-takvimi.jpg

 

belediye personel alımı dpb personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek