Hastanelere KPSS Şartsız 302 Sağlık Personeli Alınacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre kamu ve özel sektör hastaneleri personel alımı yapacaktır. İlanlara göre toplamda 302 personel alımı yapılacaktır

Hastanelere KPSS Şartsız 302 Sağlık Personeli Alınacak
Hastanelere KPSS Şartsız 302 Sağlık Personeli Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 25459 kez okundu.


   Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre kamu ve özel sektör hastaneleri personel alımı yapacaktır. İlanlara göre toplamda 302 personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair detaylar…
    Eylül ayının girmesi ile beraber kamu kurumları ve özel sektör firmaları personel alımlarını artırdı. Yayınlanan ilanlara göre kamuya bağlı hizmet veren ve özel sektör hastaneleri 302 sağlık personeli alımı yapacaktır. 
   Yayınlanan ilanlara göre doktor, hemşire, ebe, hasta bakıcı, sağlık teknisyeni, hasta danışmanı gibi pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapılacaktır.
   
     Yayınlanan ilana göre alım esnasında adaylarda bazı şartlar aranacaktır. Şartları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecektir. Adaylarda aranan şartlar yayınlanan ilan ile duyurulmuştur. Adaylarda aranan şartlar genel olarak yaş, öğrenim ve deneyim olarak belirtilmiştir. 
   Adaylarda aranan şartlar belirlenen kadrolara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu sebeple adayların ilanları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. 
   İlanlar Türkiye iş Kurumu aracılığı ile yayınlanmıştır. Bu sebeple adaylar başvurularını Türkiye iş Kurumu aracılığı ile yapacaktır.
İlan detayları ve başvuru için tıklayınız :
Başvuru Şekli
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

işkur hastane personel alımı işkur ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı