istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

MEB İSMET YILMAZ ZORUNLU EĞİTİM 13 YILA ÇIKACAK

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz katılmış olduğu bir iftar programında eğitim sistemi gidişatı hakkında açıklamalar yaptı. Bakan Yılmaz zorunlu eğitimin 13 yıla çıkarılacağını söyledi. Ayrıntılar Haberimizde.

MEB İSMET YILMAZ ZORUNLU EĞİTİM 13 YILA ÇIKACAK
MEB İSMET YILMAZ ZORUNLU EĞİTİM 13 YILA ÇIKACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 2248 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 
MEB Bakanı İsmet Yılmaz türkiye eğitim sistemi hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaları bir iftar programında yapan Bakan Yılmaz zaman geçtikçe eğitimin ilerlediğini söyledi. Düne göre bugün, bügüne göre de yarın ilerlemekteyiz ve Türkiyede eğitim sistemi sayesinde ilerleyeceğini, iafade etti. Bakan Yılmaz Önümüzdeki yıl sabahcı-öğlenci denilen ikili eğitimin kaldırılıp tam gün olarak yapılacağını söyledi. Önümüzdeki yıldan itibaren okullar tam gün olarak uygulamaya devam edilecek dedi.
 
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 2019 yılı sonuna kadar okullarda eğitimin tam gün uygulanacağını söyledi. Zaten şuan 12 yıl zorunlu eğitim olduğunu belirterek, okul öncesi eğitiminde zorunlu olacağnı belirtti. Ve böylece zorunlu eğitim 13 yıla çıkacak. 
 
Eğitim sisteminde yeni değişiklikler uygulanacağını söyeleyen Bakan Yılmaz, sınıflardaki öğrenci sayılarının azaltılacağını, öğretmen sayılarının artırılacağını söyledi. Bakan yılmaz Bu şekilde değişiklikler yapılınca öğretmen sayısının fazla ve öğretmen başına gelen öğrenci sayısı az olunca kaliteli bir eğitim olacağını söyleyerek sözlerine devam etti:
”Şuna çok inanarak söylüyorum, Türkiye’nin eğitimi iyi bir yerde, maddi yönden de iyi bir yerde. Önümüzdeki dönemde inşallah müfredatı da gözden geçiriyoruz. Değerler eğitimini evlatlarımıza daha fazla vereceğiz. Barış istiyoruz, huzur istiyoruz, hak istiyoruz. Kimse kimsenin hakkına el uzatmasın diyoruz. Bu ailede, çevrede ve okulda verilir. Ama birisi eksik olursa sıkıntı olur. Sadece okulda yeterli olmaz, ailede de verilmesi lazım” diyerek sözlerine son verdi.
İsmet Yılmaz Zorunlu eğitim 13 yıl olacak 13 yıl zorunlu eğitim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek