istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

MEB İsmet Yılmaz Öğretmenlere Performans Sistemi Getirilecek

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, eğitim sisteminde yeni dönem ile ilgili bilgiler verdi ilerleyen eğitim dönemlerinde öğretmenler için performans ölçümüne tabi tutulacağını söyledi.Milli Eğitim Bakanı Yılmaz eğitim ile ilgili yaptığı açıklamalar haberimizde...

MEB İsmet Yılmaz Öğretmenlere Performans Sistemi Getirilecek
MEB İsmet Yılmaz Öğretmenlere Performans Sistemi Getirilecek Duran Can Ateş
Bu içerik 2239 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gazi ve şehit aileleri için düzenlenen iftar yemeğinde Milli Eğitim Bakanı eğitim sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunmuştur. Türkiye'nin geçmişle kıyasıya daha fazla geliştiğini ve bunun eğitimle olduğunu ifade etti.
 
Türkiye'deki eğitim sitemi ve eğitim geçmişe bakılarak gelişse de halen istenilen hedefe ulaşılamadı Sayın Bakanın açıklamaları arasında eğitim sistemindeki eksiklerin önümüzdeki sezonlarda tüm imkanlar seferber edilerek giderilmesi için çalışmalar başlatacaklarını duyurdu. İlköğretime erişimin yüzde 91 olduğu 2002 yılına bakılarak 2017 yılında ise bu oranın arttığını yüzde 97'lere ulaştığını görebiliyordu. İlkokul bittikten sonra eğitim hayatına iki öğrenciden birinin liseye giderken bu oranın 2017 yılında yüzde 82'lere ulaştığını görebiliriz. 2002 yılında üniversiteye liseyi bitiren 100 öğrenciden 14'ünün üniversiteye gidebildiğini görürken şuan durumun 100 kişilik öğrenciden 41'inin üniversiteye gittiğini ifade etti. Eğitim sistemindeki çalışmalardan bahseden Bakan Yılmaz öğretmenler ile ilgili çalışmalarında hız kesmeden devam ettiğini açıkladı. 
 
Değerli öğretmenlerimizi hizmet içi eğitime alacağız performans ölçümü ve değerlendirmelerde bulunacağız dedi. Öğretmen sayısı artacak ve sınıflardaki öğrenci sayısı azalacak ve daha kaliteli bir eğitim sistemine bürünmüş olacağız. Yabancı dil ortaokul birinci sınıflarda ağırlıklı hale getirilecek. Sayın Bakan Yılmaz eğitime ayrılan bütçenin artacağını belirtti mesleki ve teknik eğitimin üzerinde daha çok durulacağına daha fazla önem verileceğini söyledi.
İsmet yılmaz Öğretmenlere performans sistemi Meb Öğretmen performans sistemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek