istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Lise, Önlisans, Lisans KPSS 2017/1’e Esas Puanlar

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından, KPSS 2017/1 tercih robotunun yayımlanmasıyla birlikte ÖSYM tarafından da KPSS 2017/1 kadrolarının açıklanmasından itibaren 21 Haziran 2017 tarihinde tercih için başvurular alınmaya başlanacak. Peki oluşacak olan en düşük puan neydi?

Lise, Önlisans, Lisans KPSS 2017/1’e Esas Puanlar
Lise, Önlisans, Lisans KPSS 2017/1’e Esas Puanlar Mehmed AKSOY
Bu içerik 3769 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından, KPSS 2017/1 tercih robotunun yayımlanmasıyla birlikte ÖSYM tarafından da KPSS 2017/1 kadrolarının açıklanmasından itibaren 21 Haziran 2017 tarihinde tercih için başvurular alınmaya başlanacak. Peki oluşacak olan en düşük puan neydi?

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafınca farklı bazı kamu kurum ve kuruluşlarının eksik olduğu kadrolar için lisans, önlisans ve ortaöğretim bölümleri olarak hangi pozisyonlar için en yüksek puan ne ve en düşük puan ne bunları araştırdık. KPSS 2017/1 tercih klavuzu ve başvuruların başlamasına çok az zaman kaldığı için herkes meraskla beklemekte.  Bir iki gün içerisinde 2017/1 KPSS alımları için kalvuzun yayımlanmasını bekliyoruz.

Ortaöğretim bölümü, lisans ve önlisans mezunları için yapılmıl olan alımlarda en son KPSS puanı kaç olarak kalmıştı ? KPSS 2017/1 atamasında geride bırakmış olduğumuz 2016 yılı iiçin yapılan alımın çeyreği kadar alım yapılacak yani 4/1 i kadar alım olacak. Geride bırakmış olduğumuz yıl  10 bin 144 kişilik atamma verilmişti bu yıl ise bunun 4/1 i kadar alım yapılacak.

21 Haziranda alıma başlanacak olan başvurular  2017/1 KPSS tercih süreci, kontenjan başlukları, kontenjanlar için geride bırakmış olduğumuz yılda yapılmış olan en son alım puanlarını sizlere sunmak istedik.

2016/2 Merkezi Memur Ataması Puanları:

KPSS Lisans bölümü için en düşük puan 59.49 olarak, en yüksek puan 97.77 olarak belirlendi.

KPSS önlisans bölümü için  en düşük puan 70.03 olarak, en yüksek puan 99.70 olarak belirlendi.

KPSS ortaöğretim bölümü için  en düşük puan 84.85 olarak, en yüksek puan 99.52 olarak belirlendi.

memur atamaları memur atamaları 2017/1 devlet personel başkanlığı tercih robotu kpss2017/1 Kpss 2017/1 teercik klavuzu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek