Devlet Bahçeli’den Provakasyon Uyarısı Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Şanlıurfa Siverek ilçesinde Atatürk büstüne düzenlenen saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu

Devlet Bahçeli’den Provakasyon Uyarısı Geldi
Devlet Bahçeli’den Provakasyon Uyarısı Geldi Duran Can Ateş
Bu içerik 2325 kez okundu.

Saldırının bir provokasyon olduğunu ve halkın tepkilerin önünü açtığını söyledi. Aziz Atatürk Türk milletinin ortak ve de kurucu bir değeridir bu nedenle de bu yapılanların bir hıyanet olduğunu söyledi.

 Son dönemlerde yaşanan olaylar aslında milli bünyeye de bir operasyon niteliğini taşıyor.  Ülkemizde herkesin dolaylı olarak birbiriyle bir bağı vardır. Atatürk ise bunu Ne Mutlu Türküm diyene sözüyle insanlara her daim hatırlatmıştır.

Devlet Bahçeli yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı. Tartışmalar artık her yeri sarmış durumda. Bunun en büyük nedeni ise görüş ayrılıklarının birçok alana sıçramış olması. Hükümetin açıklamalarının da bu anlamda etkili olduğunu belirterek. Neymiş 16 Nisan’dan sonra yeni bir devlet kuruluyormuş ve bu devletin de istersek de istemesek de kurucusu Sayın Erdoğan’mış.

Bahçeli yeni bir devlet kuruyoruz demek aslında kirli bir FETÖ ağzıdır ifadelerini de kullandı. Bahçeli açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi. Bir ülkede İstikbal yoksa o zaman İstiklal ’in de yalnızca bir hayalidir dedi. Devlet demek istikrar ve istikbal demektir. Bu özellikle de Türk milleti için önemli bir konudur. Devletin onurunu korumak ve milletin bekasını dik tutmak birlikte yaşamamızın da ebedi onayıdır.

Bunun içinde 15 Temmuz’u örnek olarak gösterebiliriz. 15 Temmuz’da Türk milletinin gösterdiği direniş ve mücadele bir destan olarak gösterilebilir.

 

 

devlet bahçeli Devlet Bahçeli’den Provakasyon Uyarısı Geldi Devlet Bahçeli’den Provakasyon Uyarısı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor