istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sağlık Turizminde Türkiye Vites Yükseltti

Geçtiğimiz yıl Türkiye ciddi anlamda bir kriz yaşamış ve bu anlamda da Avrupa’dan gelen turist sayısında ciddi azalmalar meydana gelmişti.

Sağlık Turizminde Türkiye Vites Yükseltti
Sağlık Turizminde Türkiye Vites Yükseltti Osman Atalay
Bu içerik 1373 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ancak turizm gelirlerine baktığımız zaman tek kar ettiğimiz şeyin de sağlık turizmi olduğu görülüyordu. Bu anlamda Türkiye bu sene sağlık turizmindeki rakamlarını daha da yükselterek hedefine 750 bin turist koydu. Bu rakamlardan 7 milyar dolar gelir elde etmek içinde Türkiye’nin rotası Afrika’ya doğru çevrildi. 


Sağlık Turizmini geliştirme Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak yapmış olduğu açıklamada ise Afrika kıtasının yılda 35 milyar dolarını sağlık harcamalarına ayırdığı bunun içinde yurt dışından çok sayıda alım yaptığını söyledi. Türkiye Afrika ülkelerine, vize rejimini 1-3 gün arasına indirebilirse o zaman sağlık turizmi için ciddi anlamda bir atak yapmış olacaktır. Türkiye 35 milyar dolarlık Afrika pazarından yalnızca 300 bin dolar alabiliyor. Ancak bu rakamların geri kalanları da Hindistan, Tayland, Dubai, Fransa ve İngiltere’ye gidiyor. 


AVRUPALIDA DÜŞÜŞ VAR
Türkiye’ de vize işlemleri 1 ay kadar sürüyor ancak AB ülkeleri Afrikalılara 3-5 gün içerisinde vize verebiliyor aslında bu durumunda dışişleri bürokrasisinde görüşülmesi gerekiyor. Dışişleri bakanlığı ise Afrika’nın göç veren ülkeler arasında olduğunu mevcut vize rejiminin de bu şekilde devam etmesi gerektiğini dile getiriyor. Türkiye bu alana dikkat çekerse o zaman sağlık turizmi konusunda da ciddi anlamda bir gelir elde edebilecek. 

 

Sağlık Turizminde Türkiye Vites Yükseltti sağlık turuzimi sağlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
İŞKUR Üzerinden: Binlerce Kişiye İş Fırsatı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere: 1300 Askeri Personel Alacak