istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kanserde Alternatif Tıp Ömür Kısaltıyor

Kanser hastalığında erken teşhis çok önemli ancak bu anlamda bazı hastaların da Kanser için tedavi yerine alternatif tıbba yönelmesi bir anlamda hastaların ömrünü kısaltıyor

Kanserde Alternatif Tıp Ömür Kısaltıyor
Kanserde Alternatif Tıp Ömür Kısaltıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 1893 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

ABD’ de yapılan bir araştırmaya göre kanser hastaları tedavileri için yalnızca alternatif tıp yöntemlerini seçiyorlar. Ancak bu da ölüm riskini neredeyse iki katına kadar çıkarıyor.


Araştırma Yale Üniversitesi tarafından 2004-2013 yıllındaki ABD kanser veri tabanı kayıtlarını inceleyerek yapıldı. Özellikle prostat, meme, akciğer ve kalın bağırsak kanserlerinin erken evresinde 281 hasta tıbbi tedavi yerine alternatif tedavileri tercih etmiş. Benzer teşhis konmuş olan 560 kanser hastası da onkoloji hastanelerinde uygulanmış olan alternatif tedavileri tercih etmişler. 


Araştırmaya göre tedavi için bitkiler ve özel beslenme yöntemleri tercih edilmiş. Çünkü bu besinlerinde aynı zamanda kendilerine enerji verdiğini iddia ediyorlar. Hatta kanser tedavisi için taşları kullanan hastalarda var. Bu da  o dönemde ilk 5 yıl içerisinde ölüm nedenlerinin neredeyse 2,5 kat daha artmış olduğunu gösteriyor. 
Araştırmanın sonuçlarına göre elde edilen veriler şu şekilde açıklanmış. Alternatif tedaviyi seçen meme kanseri hastalarının normal tedaviyi seçenlere göre beş yıl içinde ölüm risklerinin 5,6, kalın bağırsak kanseri hastalarının 4,5, akciğer kanseri hastalarının da 2 kat fazla olduğu belirlendi.


Araştırmayı gerçekleştiren ekibin başkanı Skyler Johnson bundan sonra kanserde tedavi için elimizde alternatif yöntemler kullanarak hayatlarını da bir anlamda kısaltan insanlar hakkında bir kanıtımız var dedi. 

 

Kanserde Alternatif Tıp Ömür Kısaltıyor Kanserde Alternatif Tıp kanser
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek