2017 İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Başladı

T.C İş Bankası memur alımı gerçekleştirecek. Açıklanmış olan ilana göre memur alımı başvuruları da başlatılmış oldu. Haberimizin detay bölümünde başvurmanız için şartlara yer verilmiştir.

2017 İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Başladı
2017 İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Başladı Osman Atalay
Bu içerik 8463 kez okundu.

Türkiye İş Bankası Memur alımı gerçekleştirecek. İnternet sitesinde yayınlanmış habere göre İstanbul’ da görevlendirilecek memur personeller alınacak. Bunun için bir sınava tabi tutulacak olan adaylardan başarılı olanlar hak kazanabilecekler. Sınavın başvuruları en geç 10 Eylül 2017 tarihinde tamamlanmış olacak. Sınavın yapılma tarihi ise 18 Eylül 2017. Başvuru ve aranılan şartlar ise şu şekilde belirtilmiş.

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI SINAVI BAŞVURU ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak,

18 Eylül 1987 ve sonrası doğumlu olmak,

İstanbul ilinde ikamet etmek

Askerliğini yapmış olmak ya d Kasım 2018 tarihine kadar tecil etmiş olmak.

Lisans mezunu olmak

Üniversitelerin Üniversitelerin aktüerya, bankacılık, ekonometri, ekonomi, finans, halkla ilişkiler, hukuk, iktisat, istatistik, işletme, kamu yönetimi, maliye, matematik, muhasebe, sermaye piyasası, sigortacılık, uluslararası ilişkiler, uluslararası ticaret bölümlerinden lisans mezunu olmak.

Adayları başvuru yapabilmeleri için İş Bankasının daha önce yapmış olduğu mülakat ve değerlendirmelerde merkezi aşamada başarısız olmamak.

Başvuru yapılabilmesi için İş Bankasının internet sitesi üzerinde bulunan başvurul formunu doldurmaları gerekiyor. Başvuru formunun doğru ve de eksiksiz şekilde doldurulması gerekiyor.

Başvuruların sonuçları 13 Eylül 2017 tarihinde açıklanacak.  

türkiye iş bankası iş bankası memur alımı iş bankası personel alımı memur alımı 2017 banka personel alımı iş bankası kariyer personel alımı 2017 banka memur alımı istanbul memur alımı iş ilan Kaynak: İş Bankası Memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor