Adalet Bakanlığı İKM (Gardiyan) Alacak

Adalet Bakanlığı Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere infaz koruma memuru (Gardiyan) alımı yapılacağını açıkladı.

Adalet Bakanlığı İKM (Gardiyan) Alacak
Adalet Bakanlığı İKM (Gardiyan) Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 52279 kez okundu.

Adalet Bakanlığı memur ve de personel alımlarını sürdürüyor. İstihdamı artırmak adına açık pozisyonlardaki görevlendirmeler için yeni alımlar gerçekleştiriliyor.  Açıklanan ilana göre ülke genelinde pek çok alım gerçekleştirilecek. Binlerce aday İKM infaz koruma memuru yani gardiyan olma hakkı kazanabilecek.

Adalet Bakanlığının infaz koruma memurluğu yani gardiyanlık görevine alımları için bekleyiş sürerken adayların da soruları biraz daha sıklaşmaya başladı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül merakla beklenen alımlar konusunda müjdeli haberi de verdi.  

İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) Ne Zaman Alınacak?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yaptığı açıklamada en kısa zaman içerisinde infaz koruma memuru alımı işlemlerinin başlatılacağını ancak şu andaki beklemelerinin nedeninin de Maliye Bakanlığı, Başbakanlık ve de hükümetle birlikte ortak çalışmanın halen devam ettiği dedi. Çalışmalarının nihayete erdirilmesinin ardından alım işlemleri de çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek.

İnfaz koruma memuru alımları için adaylar merakla başvuru tarihlerini beklerken ilanların açıklanmasının hemen ardından biz de sitemiz üzerinden tüm ayrıntıları sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizler kamumemuru.com adresi olarak siz değerli takipçilerimizin ve memur adaylarının gündemini yakından takip etmeyi devam ettireceğiz. Adalet Bakanlığının infaz koruma memuru (Gardiyan) alımları konusunda da sizden gelen yoğun talepler nedeniyle ayrıntılara değinmek istedik.  

MEMUR ALIM İLANLARINI KAÇIRMAMAK  VE ANINDA TAKİP ETMEK İÇİN MEMUR ALIM İLANLARI UYGULAMAMIZI İNDİRİN UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Adalet Bakanlığı İKM (Gardiyan) Alacak gardiyan koruma memuru gardiyan alımı infaz koruma memuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak