2018 Polis Memuru Maaşları Ne Kadar?

Polis memuru maaşları ne kadar, Polis ne kadar maaş alıyor, Polis nasıl olunur,2018 polis maaşları hakkında detaylar,2018 polis memuru maaşları açıklandı mı

2018 Polis Memuru Maaşları Ne Kadar?
2018 Polis Memuru Maaşları Ne Kadar? Duran Can Ateş
Bu içerik 7745 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan ciddi anlamda bir polis memuru var. Ancak emniyet sürekli olarak emekli olan personelinin yerine yenisini alıyor. Bu anlamda polis olmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konu da polis memuru maaşları ne kadar oluyor. Bu makalemizde 2018 polis memuru maaşları ve diğer emniyet görevlilerinin maaşları hakkında bilgi vermek istedik.

Bir ülkede asayişin sağlanması polisin elinde dolayısıyla üzerlerine ciddi anlamda bir yük bulunduğu gibi kendi hayati tehlikesi de var. Bunun için polis olabilmeniz adına bir takım avantajlarınızın da mutlaka olması gerekiyor. Hükümette bunun bilincinde olduğu için son 15 yıl içerisinde polis maaşlarında ciddi anlamda bit iyileştirmede bulundu. Polis memurlarına ve diğer emniyet görevlilerine aynı memurlarda olduğu gibi her yıl zam yapılıyor.

2018 polis memuru maaşları şu anda belli olmadı ancak 2017 yılı polis maaşlarına baktığımız da ise 3,500 ile 4,000 TL arasında bir maaş aldıklarını görebiliyoruz. Buradaki rakamların değişiklik göstermesinin nedeni ise polisin çalıştığı görev yeri ve ailesindeki kişi sayısının çokluğu hatta eşinin çalışıp çalışmaması da burada maaşlarındaki farklılığı ortaya çıkarıyor.

Nasıl Polis Olunur, Şartlar Nelerdir? makalemizi okumak için tıklayınız.

2018 polis memuru maaşları açıklandığı anda sitemiz üzerinden sizlere anlık olarak bilgi verilecek bu nedenle de gerek polis memuru gerekse diğer memur haberleri konusunda bizi takip edebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğünde Baş komiser maaşlarına bakacak olursak onlarda da 1.000 TL’lik bir fark olduğunu ve 4,500 ile 5,000 TL arasında maaş aldıklarını görebiliyorsunuz. 

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Polis memuru maaşları ne kadar Polis ne kadar maaş alıyor Polis nasıl olunur 2018 polis maaşları hakkında detaylar 2018 polis memuru maaşları açıklandı mı Polis memuru maaşları ne kadar Polis ne kadar maaş alıyor Polis nası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak
Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları