istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2018 Ücretli Öğretmen Maaşları Ne Kadar?

Bugüne kadar öğretmenlik bölümünden mezun olup öğretmenliğini yapmış olan pek çok kişi olmasının yanı sıra aynı zamanda göreve yıllardır atanmayı bekleyen öğretmen adaylarının da olduğunu görebiliyoruz.

2018 Ücretli Öğretmen Maaşları Ne Kadar?
2018 Ücretli Öğretmen Maaşları Ne Kadar? Duran Can Ateş
Bu içerik 3406 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de bazı meslek ve grupları vardır ki onların daha kutsal olduğuna inanılır. Örneğin öğretmenlik mesleği için bu tanımlamayı kullanabiliriz. Bu göreve başlayabilmek ayrı bir süreç öğretmen olabilmek ise ayrı bir süreçtir. Bu süreç içerisinde zorluk çekebileceğiniz gibi süreci tamamladıktan sonra da sıkıntılarınız bitmeyecektir. Örneğin birçok öğretmen adayı bugün halen atanamadıkları için yeni kontenjanların açılmasını ve KPSS’den yeterli puanı alarak atama olmalarını bekliyorlar.

Bugüne kadar öğretmenlik bölümünden mezun olup öğretmenliğini yapmış olan pek çok kişi olmasının yanı sıra aynı zamanda göreve yıllardır atanmayı bekleyen öğretmen adaylarının da olduğunu görebiliyoruz. Mesleğin teknik olarak açıklamasını yapacak olursak öğretmen olabilmek için ilgili bölümün 4 yıllık eğitim sürecini tamamlamanız gerekiyor. Ancak bazı bölümlerde ki bunlar genelde dil öğretmenliklerinde eğitim süresi 5 yıla kadar çıkıyor. Siz tüm bu süreçleri başarıyla tamamlandınız ancak yıllardır atanamıyorsunuz o zaman size ya özel sektörde çalışma ya da bir eğitim kurumunda ücretli öğretmen olabilme olanağı sunuluyor. 

Ücretli Öğretmen Maaşları

Ücretli öğretmen maaşlarına baktığınız da aslında sizi tatmin edecek bir rakam olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü bu kadar emek harcayıp elinize geçen paranın miktarı ciddi anlamda az. Ücretli öğretmenler ders başında ücret alıyorlar bu da ders başı yaklaşık olarak 10 TL gibi bir rakam yapıyor. Yani ücretli bir öğretmenin aylık kazancının tahminen 1,245 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ücretli öğretmenliğin seçilmesinin en büyük nedeni meslek aşkı ve işsizlik olarak belirtebiliriz.

120 saat ders veren bir ücretli öğretmenin maaşı

Ek ödeme: 9,95 TL

Net Maaş: 1,245.00 TL

öğretmen ücretli öğretmen öğretmen atamaları öğretmenler hakkında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek