istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Öğretmenler Banka Promosyonlarını Ne Zaman Alır?

Bu ödemenin her yıl gerçekleştirilmesi talep ediliyor ancak bankalar bu rakamları öderken 3 yıl gibi bir şart koşuyor. Yani her banka promosyon ödemesini üç yılda bir yapıyor desek yerinde olacaktır.

Öğretmenler Banka Promosyonlarını Ne Zaman Alır?
Öğretmenler Banka Promosyonlarını Ne Zaman Alır? Duran Can Ateş
Bu içerik 5827 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Tüm çalışan insanlarda olduğu gibi öğretmenlerde birleşerek maaşlarını belli bir bankada olması için transfer ederler. Bankalar ise öğretmenlerin bu transferlerine karşılık onlara paralarını kendi bankalarında tuttukları için promosyon adı altında ödeme yapar. Aslında çok önceden bu paraların ödemesine başlanmış olmasına karşın emeklilerde bu işleminde geçtiğimiz yaz ayında gerçekleştiğini görebiliyoruz. Zira bir çok banka emeklilerin maaşlarını kendi bankalarından almaları için onları teşfik etmesi adına promosyon ödemesi gerçekleştirdi.

Öğretmenler promosyon olarak ise yaklaşık olarak 500 TL gibi bir rakam aldılar. Burada banka bir anlamda emekliyseniz size kalıyor ancak çalışanlarda genelde ziraat bankasından maaşlar çekildiği için Ziraat Bankasının adı ön plana çıkıyor. Promosyon adı altında bir ödeme almak memurun elini bir kereliğine olsa da rahatlatmış durumda aslında bu ödemenin her yıl gerçekleştirilmesi talep ediliyor ancak bankalar bu rakamları öderken 3 yıl gibi bir şart koşuyor. Yani her banka promosyon ödemesini üç yılda bir yapıyor desek yerinde olacaktır.

Öğretmenler için konuşacak olursak onların alacakları bir diğer ödeme ise okul başladığında aldıkları harcırak ödemesi. Öğretmenlerin ihtiyaçlarının bir bölümünün karşılanması için verilen bu ödemenin miktarı da 1.000 TL’nin üzerinde.

Kısacası sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki sosyal devlet olmanın gerekliliği içerisinde özellikle de bankaların memur maaşlarından dolayı bu kadar kar etmişken verilen promosyon rakamlarının da beklenenin altında olduğunu söyleyebiliriz.

promosyon banka öğretmen banka promosyonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek