istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Ekonomi Bakanlığı 30 Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alımı

Ekonomi bakanlığının dış ticaret uzman yardımcılığı görevi için aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde sınava katılım yapılması gerekiyor.

Ekonomi Bakanlığı 30 Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alımı
Ekonomi Bakanlığı 30 Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 1881 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Dış ticaret uzmanlarının görevi ekonomi bakanlığının yürütmüş olduğu hizmetlerin takibini ve sorumluluğunu üstlenen kişilerdir. Göreve alınan kişiler ekonomi bakanlığının yurt içi ve yurtdışındaki kadrolarında görev yaparlar. Yapılan ilan açıklamasına göre Ekonomi Bakanlığı 30 dış ticaret uzman yardımcısı göreve alacak bunun için ise başvuruda bulunacaklardan bir dizi şartları yerine getirmesi istendi.

Ekonomi Bakanlığı yaptığı açıklamada belirtilen rakamlara erişilmemesi halinde bu kez başarılı olanlardan alım gerçekleştirecek dolayısıyla belirtmiş olduğumuz rakamlarda da değişiklik olabilecektir. Ayrıca başvuruda bulunan uzmanın başka bir kurumda çalışıyorsa aldığı bir ceza ya da buna benzer durumları varsa inceleme hakkını saklı tutuyor.  

Ekonomi bakanlığının dış ticaret uzman yardımcılığı görevi için sınava katılım şu şekilde olacak.

Devlet Memurları hakkındaki genel şartları taşımak,

En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme ve mühendislik fakültelerinin yukarıda belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının yukarıda belirtilen bölümlerinden mezun olmak,

Ocak ayı itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

KPSS ilgili puan türünden en az 80 puan almış olmak

Sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri ve sınav yeri, 6 Kasım 2017 tarihinden itibaren Bakanlığın internet sitesinde ilan edilecek. Sınav yazılı ve sözlü olarak iki aşamalı yapılacaktır.

dış ticaret uzman yardımcısı devlet memuru memur alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek