TCDD ORTAÖĞRETİM MEZUNU 90 MEMUR ALIMI YAPIYOR

ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılacak olan düzenleme ile TCDD ortaöğretim mezunu 90 memur alımı yapacak. Alıma dair tüm ayrıntılar haberimizde…

TCDD ORTAÖĞRETİM MEZUNU 90 MEMUR ALIMI YAPIYOR
TCDD ORTAÖĞRETİM MEZUNU 90 MEMUR ALIMI YAPIYOR Duran Can Ateş
Bu içerik 15961 kez okundu.

:Kamu kurum ve kuruluşları yapılan düzenlemeler ile merkezi atamalara hızla devam etmektedir.Bu merkezi atamaların 2017 yılı içerisinde sonuncusu olan KPSS 2017/2 merkezi ataması 14 Kasım 2017 tarihi itibariyle yapılacaktır. Adaylar istihdamı sağlanacak olan kadro ve pozisyonlara   KPSS 2017 puanlarıyla başvuru yapabileceklerdir.
2017 yılı ikinci ve son merkezi atamasını Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları kendi bünyesinde yerleştirmek üzere memur ve personel alımı yaparak gerçekleştirecek.
Alımı yapılacak olan kadro ve pozisyonları bu haberimizde derledik.
TCDD 2017/2 merkezi atamasını yapacak olan kurumlar DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ olarak geçmektedir. Ortaöğretim mezunun olarak alınacak olan memur ve personel kadrosu 90 kişilik olarak belirlenmiştir.
Alım Yapılacak Pozisyonlar:
-Teknisyen
-Vagon Teknisyeni
Teknisyen ve vagon teknisyeni alım kadrosu için TCDD kurumu memur ve personel alımı yapacağını duyurmuş bulunmaktadır.Başvuru yapacak olan adayların ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.Alım için belirlenen kontenjan 90 kişiden oluşmaktadır.Başvuru yapmak isteyen adaylar ÖSYM resmi sitesinde bulunan Aday İşlemleri bölümünden başvurularını yapabileceklerdir. Müracaatlar için belirlenen tarih 14 Kasım 2017 Salı günü ve 23 Kasım 2017 Perşembe günü arasındaki tarihler olarak belirlenmiştir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

tcdd 90 memur alımı memur alımı tcdd memur alımı merkezi atama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak