GIDA VE TARIM BAKANLIĞI 56 MEMUR ALIMI

Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yapılan açıklamaya göre 2017 yılının son merkezi ataması olan KPSS 2017/2 merkezi ataması ile 56 memur ve personel alımı yapıyor.Alıma dair tüm ayrıntılar haberimizde…

GIDA VE TARIM BAKANLIĞI 56  MEMUR ALIMI
GIDA VE TARIM BAKANLIĞI 56  MEMUR ALIMI Duran Can Ateş
Bu içerik 13929 kez okundu.

ÖSYM resmi sitesi aracılığıyla duyurulan KPSS merkezi atamaları yıl içerisinde iki defa yapılmaktadır. Yapılan birinci merkezi yerleştirmenin ardından ikinci merkezi  yerleştirme olan KPSS 2017/2 merkezi yerleştirmesi için duyuru yapıldı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihi 14 Kasım-23 Kasım 2017 tarihleri arası olarak belirlendi. 
Genelde açıktan atama yapmak yerine merkezi atamayı tercih eden Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KPSS 2017/2 merkezi atamasında da atama yaparak istihdam sağlayacak.
2017/2 merkezi atamasıyla atama yapacak olan Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ortaöğretim mezunu toplamda 56 kişilik alım yapacaktır.
Ataması Yapılacak Olan Kadrolar:
-Teknisyen
-Memur
-Şoför
-Laborant
-Veteriner(Sağlık Teknisyeni)
-Hizmetli
Başvuru yapmak isteyen adaylar ÖSYM resmi internet sitesinde bulunan aday işlemleri Merkezi aracılığıyla başvurularını tamamlayacaklardır.Adayların başvurularını 14 Kasım-23 Kasım 2017 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme GIDA VE TARIM BAKANLIĞI 56 MEMUR ALIMI memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak