Fibabanka Kaç Personel Alımı Yapacak?

Fibabanka Kaç Personel Alımı Yapacak?
Fibabanka Kaç Personel Alımı Yapacak? Duran Can Ateş
Bu içerik 2571 kez okundu.

Türkiye’ de bankacılık sektörü her geçen gün ayaklarını biraz daha sağlam bir şekilde yere basıyor dolayısıyla burada bankalara insanların işlerinin de sıklıkla düştüğünü görüyoruz. Bu ilgi ve alaka ise bankaların daha fazla şube açmasına ve istihdam noktasında da daha fazla personel çalıştırmasına neden oluyor. Bugün ülkemizde bankacılık sektörü içerisinde hizmet veren pek çok kuruluş var ve bunlardan bir tanesi olan Fibabanka yatırımlarını da her geçen gün biraz daha çeşitlendirerek büyütüyor. Bankanın büyüme hızına baktığımız da ise ciddi bir rakam söz konusu. Bu anlamda Türkiye’nin her yerinde şube açabiliyorlar. Fibabanka en son yatırımında ise açık olan pozisyonları için eleman alımına gidecek. Bu anlamda banka memuru ve personeli alımı gerçekleştirecek.

 Bankanın memur alımları kurum tarafından yapılıyor ve buna göre iş ilanlarını ise internet üzerinden kamuoyuna duyurmayı tercih ediyor. En son duyurulan ilanda ise çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirecek. Peki, banka hangi pozisyonlarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapacak. İlanın bilgisi ile ilgili detaylar aşağıda sıralanmıştır.

FİBABANKA İLAN BİLGİSİ

Personel alımını gerçekleştiren banka: Fibabanka

Değişik pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 15’ e yakın personel alımı yapacak.

 Alınacak personel sayısı net bir şekilde açıklanmamış.

Halkbank 1295 Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz.

HANGİ POZİSYONLARA PERSONEL ALINACAK?

Banka bünyesinde görevlendirilmek üzere 15’ e yakın kadroya personel alımı gerçekleştirecek. Alınacak personel sayısı ise net değil.

memuri fibabanka fibanka memur alımı fibabank personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak