İŞKUR Farklı Şehirlere 20 Avukat Alımı Yapıyor

İŞKUR yeni personeller alınacağını açıkladı. Bünyesinde meydana gelen boşluklardan dolayı İŞKUR yeni personel alımı yapacak.

İŞKUR Farklı Şehirlere 20 Avukat Alımı Yapıyor
İŞKUR Farklı Şehirlere 20 Avukat Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 2153 kez okundu.

İŞKUR yeni personeller alınacağını açıkladı. Bünyesinde meydana gelen boşluklardan dolayı İŞKUR yeni personel alımı yapacak. Buna göre alım yapılacak olan personelinde Hukuk Müşavirliği  ile Avukatlık Sınav ve Atama yönetmeliği hükümlerine göre bünyesinde bulunan 20 kişilik boş personel kadrosu için avukat alımı yapacak.

Başvuru şartlarını taşıyan avukatlar ise İŞKUR tarafından yapılacak olan sözlü mülakat sonrasında görev yerine gönderilecek.

HANGİ ŞEHİRLERE ALIM YAPILACAK?

İŞKUR farklı şehirlere alım yapılacağını açıkladı buna göre alım yapılacak olan 20 Avukat ise aşağıdaki şehirlerde görev alacaklar.

Ankara 8, İstanbul 3, Antalya 2, Balıkesir 1, Denizli 1, Kayseri 1, Kocaeli 1, Samsun 1, Konya 1 ve Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 1

NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Başvuru öncesinde adaylardan bir takım önemli şartlar isteniyor. Buna göre alım yapılacak olan personellerin Devlet Memurları kanununa göre hazırlanmış olan şartları taşımak. Avukat olabilmesi için ruhsatnamesinin alınmış olması, KPSS’den en az 70 puan ve üzerinde almış olmak, Hukuk fakültesinden ya da denklik içeren bir yurtdışı eğitim kurumundan mezun olmak.

Yukarıdaki şartları taşıyan her Avukat iş için başvurabilir.

BAŞVURU NE ZAMAN?

20 Avukat personel alımı için başvuru süresi 04 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 12 Ocak 2018’e kadar devam edecek. Bu güne kadar adayların www.iskur.gov.tr adresinden online olarak başvurması gerekiyor.  

İŞKUR ilanları İŞKUR Personel alımı Eleman ilanları İşçi Alımı Avukat Alımı Avukat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak