istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Farklı Şehirlere 20 Avukat Alımı Yapıyor

İŞKUR yeni personeller alınacağını açıkladı. Bünyesinde meydana gelen boşluklardan dolayı İŞKUR yeni personel alımı yapacak.

İŞKUR Farklı Şehirlere 20 Avukat Alımı Yapıyor
İŞKUR Farklı Şehirlere 20 Avukat Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 1916 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR yeni personeller alınacağını açıkladı. Bünyesinde meydana gelen boşluklardan dolayı İŞKUR yeni personel alımı yapacak. Buna göre alım yapılacak olan personelinde Hukuk Müşavirliği  ile Avukatlık Sınav ve Atama yönetmeliği hükümlerine göre bünyesinde bulunan 20 kişilik boş personel kadrosu için avukat alımı yapacak.

Başvuru şartlarını taşıyan avukatlar ise İŞKUR tarafından yapılacak olan sözlü mülakat sonrasında görev yerine gönderilecek.

HANGİ ŞEHİRLERE ALIM YAPILACAK?

İŞKUR farklı şehirlere alım yapılacağını açıkladı buna göre alım yapılacak olan 20 Avukat ise aşağıdaki şehirlerde görev alacaklar.

Ankara 8, İstanbul 3, Antalya 2, Balıkesir 1, Denizli 1, Kayseri 1, Kocaeli 1, Samsun 1, Konya 1 ve Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 1

NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Başvuru öncesinde adaylardan bir takım önemli şartlar isteniyor. Buna göre alım yapılacak olan personellerin Devlet Memurları kanununa göre hazırlanmış olan şartları taşımak. Avukat olabilmesi için ruhsatnamesinin alınmış olması, KPSS’den en az 70 puan ve üzerinde almış olmak, Hukuk fakültesinden ya da denklik içeren bir yurtdışı eğitim kurumundan mezun olmak.

Yukarıdaki şartları taşıyan her Avukat iş için başvurabilir.

BAŞVURU NE ZAMAN?

20 Avukat personel alımı için başvuru süresi 04 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 12 Ocak 2018’e kadar devam edecek. Bu güne kadar adayların www.iskur.gov.tr adresinden online olarak başvurması gerekiyor.  

İŞKUR ilanları İŞKUR Personel alımı Eleman ilanları İşçi Alımı Avukat Alımı Avukat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek