istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

EVKUR Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’ de köklü olarak hizmet yapan birçok firma var ve bu anlamda insanların ürünlerine kolay erişebilmesini hedefleyen ve bu anlamda da hizmetlerini çeşitlendiren firma sayısının parmakla gösterilecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz

EVKUR Personel Alımı Yapıyor!
EVKUR Personel Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 14492 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye’ de köklü olarak hizmet yapan birçok firma var ve bu anlamda insanların ürünlerine kolay erişebilmesini hedefleyen ve bu anlamda da hizmetlerini çeşitlendiren firma sayısının parmakla gösterilecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz. İşte Evkur da bu anlamda müşterilerine kefilsiz, şartsız, kartsız ve peşinatsız olarak satış hizmeti veren köklü firmalardan bir tanesi. EVKUR ürün satışlarını artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek adına Türkiye’nin pek çok noktasında da şubeli çalışmalara önem veriyor.

Yayınlanan ilanla birlikte EVKUR’un yurt genelinde yeni personeller alınacağı açıklandı. Bu da gerek Türkiye’de istihdama katkı gerekse şirketin köklü yapısını daha sağlam bir şekilde oluşturmasına olanak sağlıyor.

EVKUR alacağı personel alımlarını firma tarafından hazırlıyor. Hazırlanan bu ilanlar ise kamuoyuna duyurulma noktasında interaktif iş ilanları sitelerinde yayınlanıyor. En son yayınlanan ilana baktığımız da ise yurt genelinde pek çok sayıda personel alımı gerçekleştirileceği belirtiliyor. Buna göre aşağıda alınacak personellerin pozisyonları ve diğer detaylar ele alındı.

EVKUR İLAN DETAYLARI

EVKUR’un yurt genelinde alım yapacağını söyledik ve buna göre hangi pozisyonlara alım yapılacağı ise aşağıda listelenmiştir.

  • Bilgi İşlem Elemanı
  • Ön Muhasebe Elemanı
  • Çağrı Merkezi Takım Lideri
  • Mağaza Müdürü
  • Satın Alma Müdür Yardımcısı
  • Satın Alma Müdürü

NASIL BAŞVURULAR YAPILIR?

Başvuru için aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz linki takip etmeniz yeterli olacaktır. Alınacak personellerin nitelikleri hakkında detaylı bilgilere de buradan sahip olabilirsiniz.

İlan hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

EVKUr EVKUR personel alımları işçi alımları eleman alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sibel     2018-06-27 satış danışmanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek