EVKUR Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’ de köklü olarak hizmet yapan birçok firma var ve bu anlamda insanların ürünlerine kolay erişebilmesini hedefleyen ve bu anlamda da hizmetlerini çeşitlendiren firma sayısının parmakla gösterilecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz

EVKUR Personel Alımı Yapıyor!
EVKUR Personel Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 15131 kez okundu.

Türkiye’ de köklü olarak hizmet yapan birçok firma var ve bu anlamda insanların ürünlerine kolay erişebilmesini hedefleyen ve bu anlamda da hizmetlerini çeşitlendiren firma sayısının parmakla gösterilecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz. İşte Evkur da bu anlamda müşterilerine kefilsiz, şartsız, kartsız ve peşinatsız olarak satış hizmeti veren köklü firmalardan bir tanesi. EVKUR ürün satışlarını artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek adına Türkiye’nin pek çok noktasında da şubeli çalışmalara önem veriyor.

Yayınlanan ilanla birlikte EVKUR’un yurt genelinde yeni personeller alınacağı açıklandı. Bu da gerek Türkiye’de istihdama katkı gerekse şirketin köklü yapısını daha sağlam bir şekilde oluşturmasına olanak sağlıyor.

EVKUR alacağı personel alımlarını firma tarafından hazırlıyor. Hazırlanan bu ilanlar ise kamuoyuna duyurulma noktasında interaktif iş ilanları sitelerinde yayınlanıyor. En son yayınlanan ilana baktığımız da ise yurt genelinde pek çok sayıda personel alımı gerçekleştirileceği belirtiliyor. Buna göre aşağıda alınacak personellerin pozisyonları ve diğer detaylar ele alındı.

EVKUR İLAN DETAYLARI

EVKUR’un yurt genelinde alım yapacağını söyledik ve buna göre hangi pozisyonlara alım yapılacağı ise aşağıda listelenmiştir.

  • Bilgi İşlem Elemanı
  • Ön Muhasebe Elemanı
  • Çağrı Merkezi Takım Lideri
  • Mağaza Müdürü
  • Satın Alma Müdür Yardımcısı
  • Satın Alma Müdürü

NASIL BAŞVURULAR YAPILIR?

Başvuru için aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz linki takip etmeniz yeterli olacaktır. Alınacak personellerin nitelikleri hakkında detaylı bilgilere de buradan sahip olabilirsiniz.

İlan hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

EVKUr EVKUR personel alımları işçi alımları eleman alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak